06:39 | سه شنبه 12 مرداد 1400
Research Analysis Debriefing Day

آرشیو

از تاریخ: تا تاریخ:
شستا و فملی در صدر جدول خروج پول حقیقی
در معاملات امروز بیشترین خروج پول حقیقی به سهام شستا، فملی و حتاید تعلق داشت.
سودسازی درخشان صنایع بورسی در سال ۹۹
بررسی اجمالی سال مالی صنایع بورسی طی سال ۹۹ نسبت به سال پیشین نشان می دهد بیشتر صنایع بورسی توانستند در بازه زمانی مذکور سود خالص و سود تقسیمی بیشتری را نسبت به سال ۹۸ به ثبت برسانند. بر اساس آمار ها از میان ۴۷ صنعت فعال در بازار تنها ۴ صنعت از رشد سود خالص جاماندند و در زمینه سود تقسیمی نیز تنها یک گروه نتوانست در رالی صعودی EPS صنایع بورسی قرار داشته باشد. در این میان صنایع بزرگ بازار مانند فرآورده های نفتی، فلزات اساسی و محصولات شیمیایی از گروه های برجسته صعودی در این دوران بودند.
قیمت های جهانی و نرخ دلار، عوامل موثر بر سودآوری شرکت‌ها
بازار سرمایه، بازاری آینده‌نگر است و پیش‌بینی می‌شود بر اساس متغیرهای بنیادینی همچون گزارش مناسب شرکت‌ها و روند قیمت ها در بازار جهانی، وضعیت معقولی در بازار سرمایه ایجاد شود.
پذیرش ۴ شرکت در بورس تهران/۵ شرکت درج نماد شدند
معاون امور ناشران و اعضای شرکت بورس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۴ شرکت در بورس تهران پذیرش، ۵ شرکت درج و ۷ شرکت عرضه شده ­اند.
احتیاط در بازار ارز /تقاضا در بازار سکه تحریک شد
دلار در شروع این هفته رقم‌هایی را ثبت کرد که از فروردین تجربه نکرده بود، اما رفتار محتاطانه فعالان بازار و عرضه در بازار متشکل شرایط لازم برای افت قیمت دلار به سطوح قبلی را فراهم کرده است.
عرضه عمده ۶ درصد سهام مدیریتی غیرکنترلی "حرهشا ۴"
سهام شرکت رهشاد سپاهان به صورت عمده سهام مدیریتی غیرکنترلی عرضه می‌شود.
۳۰ شرکت در انتظار بورسی شدن
پرونده ۳۰ شرکت برای طرح در جلسه هیأت پذیرش در دست بررسی و تکمیل مدارک و مستندات است. علاوه بر این پرونده ۱۴ شرکت در جریان درج و ۸ شرکت نیز در حال انجام اقدامات لازم جهت عرضه اولیه هستند.
بازگشایی "شبندر" پس از ثبت افزایش سرمایه
علت توقف طولانی مدت نماد معاملاتی "شبندر" عدم ثبت افزایش سرمایه مورخ ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ از مبلغ ۲۸ هزار و ۶۸۸ میلیارد ریال به مبلغ ۱۳۴ هزار و ۳۴۲ میلیارد ریال در مرجع ثبت شرکت ها است.
رشد ۳۳ درصدی "سپ" در عملکرد ۷ ماهه با کسب درآمد ۱.۷ هزار میلیاردی
پرداخت الکترونیک سامان کیش در عملکرد ۷ ماهه، ۱.۷ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد و نسبت به مدت مشابه قبل با رشد ۳۳ درصدی همراه شد.
افزایش ظرفیت تصفیه شکر خام "قجام" با خرید یک دستگاه سانتریفوژ
شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام از نقل و انتقال دارایی‌های ثابت شرکت خبر داد.
صفحه قبل123456789...40344035صفحه بعد