16:58 | شنبه 4 بهمن 1399
Research Analysis Debriefing Day

آرشیو

از تاریخ: تا تاریخ:
افزایش میزان واردات سنگ آهن از هند
نماد برتر- چین به عنوان برترین تولیدکننده فولاد جهان در سال گذشته با کاهش سهم واردات سنگ آهن از استرالیا، واردات خود از هند را به شدت افزایش داده است.
زیان ۳۹ریالی «ثاخت» برای هرسهم
نماد برتر- شرکت بین المللی توسعه ساختمان در صور های مالی میان دوره ای ۳ماهه از زیان ۳۹ریالی برای هرسهم خبر داد.
افت آهنگ رشد اقتصادی اتحادیه اروپا
نماد برتر- فعایت‌های تجاری در منطقه یورو در حالی در ماه ژانویه به پایین‌ترین سطح ۲ ماهه رسید که محدودیت‌های قرنطینه‌ای جدیدی برای مقابله با گونه جدید کرونا به اقتصاد این منطقه فشار وارد کرد.
اطلاعیه مهم سمات درباره انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث
نماد برتر- شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: زیرساخت انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث قانونی درحال آماده سازی است و به محض عملیاتی شدن سامانه های مربوطه فرایندهای آن به عموم مردم اطلاع رسانی می شود.
افزایش سودآوری «جم پیلن» در گزارش ۹ماهه
نماد برتر- شرکت پلی پروپیلن جم در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه از رشد ۴۹درصدی سود آوری نسبت به مدت مشابه سال مالی قبل خبر داد.
۵ ایستگاه معاملاتی و ۳۶ مورد دسترسی برخط سهامداران مسدود شد
نماد برتر- مدیر نظارت بازار با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: در هفته منتهی به یکم بهمن برخی ایستگاه‌های معاملاتی و همچنین دسترسی برخط تعدادی از سهامداران مسدود و به تعدادی از کارگزاران تذکر داده شد.
"وهور" تنها فروشنده بود
نماد برتر- شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده و از واگذاری‌های خود ۷ میلیارد و ۴۹۶ میلیون ریال سود کسب کرد.
ارزش بازار "وسبحان" افزایش یافت
نماد برتر- ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سبحان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۸۰۴ میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال به ۳ هزار و ۱۹۵ میلیارد و ۹۱۶ میلیون ریال رسید.
سود ۱۴۲۷ ریالی «حتاید» برای هرسهم
نماد برتر- شرکت تایدواتر خاورمیانه در فعالیت ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹ توانسته برای هرسهم یک هزار و ۴۲۷ریال سود محقق سازد.
رشد سودآوری «هرمز» در گزارش ۹ماهه
نماد برتر- شرکت فولاد هرمزگان جنوب در صورت های مالی ۹ماهه از رشد ۲۳۱درصدی سودسازی شرکت در این دوره نسبت به دوره مشابه سال گذشته خبر داد.
صفحه قبل123456789...38523853صفحه بعد