20:23 | پنجشنبه 26 فروردين 1400
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

بورس

توضیحات "شپلی" درباره دستور فروش محصولات و مکاتبه با انجمن نساجی
نماد برتر- پلی اکریل از دستور رییس هیات حمایت از صنایع وزارت صنعت به مدیران کارخانه مبنی بر فروش محصولات به سه روش و مکاتبه با انجمن نساجی خبر داد.
موافقت مشروط فرابورس با ارتقا و انتقال نماد شرکت بیمه ای به بازار دوم
نماد برتر- شرکت بیمه حاضر در بازار پایه از موافقت مشروط فرابورس با پذیرش در بازار دوم با ارائه اطلاعات لازم و تعیین شده خبر داد و برای دو روزکاری با توقف نماد روبرو شد.
بخشی از معاملات سهام سایپا باطل شد
نماد برتر- بورس تهران بدون ارایه توضیح از عدم تایید و ابطال بخشی از معاملات سهام دیروز شرکت سایپا خبر داد .
حذف محدودیت فعالیت پرسنل کرگزاری ها در بورس
نماد برتر - محدودیت خرید سهام تا سقف ۲۵ میلیون تومان برای اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و کارکنان کارگزاری و افراد تحت تکفل آنها حذف شد و پرسنل کارگزاری ها و بستگان درجه یک آنها می توانند بدون محدودیت در سهام و اوراق با درآمد ثابت و آپشن ها، معامله کنند.
حذف محدودیت فعالیت پرسنل کرگزاری ها در بورس
نماد برتر - محدودیت خرید سهام تا سقف ۲۵ میلیون تومان برای اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و کارکنان کارگزاری و افراد تحت تکفل آنها حذف شد و پرسنل کارگزاری ها و بستگان درجه یک آنها می توانند بدون محدودیت در سهام و اوراق با درآمد ثابت و آپشن ها، معامله کنند.
بانک مرکزی بزرگ‌ترین بدهکار است
نماد برتر - بنابر گزارش وزیر نفت پول حاصل از صادرات نفت به حساب بانک مرکزی واریز شده اما این بانک در تبدیل ارز به ریال دچار تاخیر است و به همین دلیل در حال حاضر بانک مرکزی بزرگ‌ترین بدهکار دولت است.
 مرکز ارتباط نهادهای مالی راه اندازی شد
نماد برتر - نهادهای مالی تابلوی راهنمای اتوبان بازار سرمایه هستند و یکی از مهمترین ابزارهای مدیریت و کنترل ریسک محسوب می شوند.
تزریق ۲۴ هزار میلیارد تومان به بازار
نماد برتر - در جلسه رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با مدیران عامل هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه که به صورت آنلاین برگزار شد با انتشار اوراق موافقت شد.
ریزش 48 درصدی سود «وسکاب»
نماد برتر - درآمد‌های مربوط به سود فروش سرمایه‌گذاری‌ها با ۵۵درصد کاهش به ۳۲۱میلیارد ریال رسیده و درآمد سود تضمین شده و سود سهام دریافتی نیز به ترتیب معادل ۷۱ و ۲۱.۶ میلیارد ریال بوده است.
«واحیا» فروشنده نبود
نماد برر - «واحیا» در 9 ماهه اخیر هیچ سهمی ‌به فروش نرساند و به همین جهت، شناسایی سود به صورت‌های مالی پایان دوره موکول شد.
رشد 18 هزار واحدی شاخص در کنار ریزش سهام سایپا
نماد برتر - بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته روندی صعودی داشت و شاخص کل بورس بیش از ۱۸ هزار واحد افزایش یافت.
سود 364 ریالی در جیب سهامداران «آریان»
نماد برتر - در بخش سود فروش، بیشترین درآمد از محل واگذاری بخشی از سهام شرکت‌های بانک پاسارگاد و میدکو محقق شده است.
از برگزاری مجامع تا انتخاب هیات مدیره
نماد برتر - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد و دارایی با اشاره به برگزاری مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت در ۲۸ اردیبهشت و مهلت کاندیدا شدن برای اعضای هایت مدیره این شرکت ها تا ۲۸ فررودین ماه، توضیحاتی را درمورد انتخابات اعضای هیات مدیره شرکت های مذکور ارائه کرد.
مطالب منتسب به رییس سازمان بورس؛ جعلی است
نماد برتر - روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه ای نسبت به انتشار برخی شایعات در فضای مجازی واکنش نشان داد.
در مورد مصادیق ماده ۱۹ آیین‌نامه اجرایی قانون بازار اوراق بهادار؛نظر بدهید
نماد برتر - بر اساس تکلیف مندرج در ماده ۱۹ آیین‌نامه اجرایی قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران، تعیین مصادیق اقداماتی که نوعاً منجر به ایجاد ظاهری گمراه‌کننده از روند معاملات در بورس‌ها یا ایجاد قیمتهای کاذب یا اغوای اشخاص به انجام معاملات اوراق بهادار می‌شوند، وظیفه سازمان است.
صفحه قبل | صفحه بعد