09:18 | چهارشنبه 31 شهريور 1400
Research Analysis Debriefing Day
دومین رویداد فناوری در خدمت درمان برگزار می‌شود

1399/07/01 14:05

دومین رویداد فناوری در خدمت درمان برگزار می‌شود

نماد برتر- دومین رویداد فناوری در خدمت درمان از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با حضور مسئولان بیمارستان‌ها و شرکت‌های دانش بنیان در حوزه سلامت به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش نماد برتر،  دومین رویداد فناوری در خدمت درمان با حضور  مسئولان بیمارستان‌ها و شرکت‌های دانش بنیان توسط مدیریت توسعه نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این رویداد با هدف ترویج فرهنگ همکاری میان فناوران و بازار، تجاری‌سازی و همچنین یاری‌رسانی به تیم درمانی کشور در شرایط اپیدمی کرونا برگزار خواهد شد.

در این رویداد بیمارستان‌های مسیح دانشوری، امام حسین(ع)، طالقانی، شهدا، لقمان و مدرس به ارائه نقاط قابل ارتقا در خدمات بهداشتی و درمانی می‌پردازند و فناوران در راستای برآوردسازی این نیازها خدمات و محصولات خود را تشریح می‌کنند. 

فناوران و شرکت‌هایی که تمایل به ارائه محصولات خود در این رویداد را دارند می‌توانند تا 10 مهرماه با شماره واتساپ 09100046370 مکاتبه کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه امیرکبیر،این رویداد 15 مهرماه از ساعت 14 تا 16 برگزار می‌شود و حضور در رویداد برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.