11:18 | يكشنبه 26 ارديبهشت 1400
Research Analysis Debriefing Day
دلخوری سهامداران از سود «مداران»
نماد برتر - ثبات روند سودآوری سال‌های گذشته این شرکت نتوانست شرایط ویژه‌ای را برای سرمایه‌گذاران به وجود بیاورد.
سامسونگ بزرگترین تولید کننده تلفن همراه در جهان
نماد برتر - سامسونگ الکترونیکس با سهم یک پنجمی از فروش جهانی تلفن هوشمند، عنوان بزرگترین سازنده تلفن هوشمند جهان را در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ از اپل پس گرفت.
گوگل تهدید شد!
نماد برتر - گوگل یکی از نخستین شرکتهای بزرگی بود که کارمندانش را در نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا به دورکاری از خانه فرستاد اما اکنون که خواستار بازگشت کارمندانش است، بعضی از آنها حاضر به بازگشت نیستند.
کووید 19 در راه فضا!
نماد برتر - چین در تلاش برای رقابت با ایستگاه فضایی بین‌المللی با موفقیت اولین بخش اصلی ایستگاه فضایی خود را در مدار نزدیک زمین پرتاب کرد.
خرید و فروش ۳ میلیارد برگه اوراق بهادار در تالار شیشه‌ای
نماد برتر - شاخص بورس تهران در معاملات امروز با افت ۷ هزار و ۷۰۸ واحد به سطحی بیش از یک میلیون و ۱۹۹ هزار واحد رسید.
تـخفیف 20 تا 33 درصدی اشـتراک وبسایت ره­آورد365
نماد برتر - به‌گفته یکی از مدیران این سایت، کاربران می‌توانند از این تخفیف برای خرید اشتراک سه‌ماهه یا یک‌ساله استفاده کنند.
زیان خالص؛ نوش جان سهامداران «مرقام»!
نماد برتر - ظاهرا شرکت ایران ارقام همانند سال‌های اخیر ترک عادت نکرده و با تحقق مجدد زیان خالص در ۶ماهه نخست سال مالی ۱۴۰۰ نیز خیال سهامداران خود را از شرایط آتی این شرکت راحت کرد.
گام‌های اساسی وزارت اتصاد برای رونق کسب و کار!
نماد برتر - وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد که وزارت اقتصاد و امور دارایی ۱۱ اقدام اساسی را در سال گذشته در راستای کاهش زمان صدور مجوزها و مشاوره و حمایت از فعالان اقتصادی در بخش خصوصی برداشته و در مدت باقی مانده از عمر دولت نیز گام های جدی تری برای تحقق شعار سال برخواهد داشت.
چت صوتی در دیسکورد
نماد برتر - پلتفرم پیام رسان دیسکورد قابلیت مشابه کلاب هاوس را راه اندازی کرد که به کاربران امکان می دهد رویدادهای صوتی برای مخاطبانشان برگزار کنند.
دومین رویداد فناوری در خدمت درمان برگزار می‌شود
نماد برتر- دومین رویداد فناوری در خدمت درمان از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با حضور مسئولان بیمارستان‌ها و شرکت‌های دانش بنیان در حوزه سلامت به صورت آنلاین برگزار می‌شود.