10:57 | يكشنبه 26 ارديبهشت 1400
Research Analysis Debriefing Day
خرید و فروش ۳ میلیارد برگه اوراق بهادار در تالار شیشه‌ای
نماد برتر - شاخص بورس تهران در معاملات امروز با افت ۷ هزار و ۷۰۸ واحد به سطحی بیش از یک میلیون و ۱۹۹ هزار واحد رسید.
اعتبار ۴ هزار میلیاردی برای توسعه زیرساخت شهرک‌های صنعتی کشور
نماد برتر- معاون وزیر صمت از اعتبار ۴ هزار میلیارد تومانی برای توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی کشور در سال جاری خبر داد.
گام‌های اساسی وزارت اتصاد برای رونق کسب و کار!
نماد برتر - وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد که وزارت اقتصاد و امور دارایی ۱۱ اقدام اساسی را در سال گذشته در راستای کاهش زمان صدور مجوزها و مشاوره و حمایت از فعالان اقتصادی در بخش خصوصی برداشته و در مدت باقی مانده از عمر دولت نیز گام های جدی تری برای تحقق شعار سال برخواهد داشت.
پذیرش "دیجی‌کالا" و "شیپور" در فرابورس
نماد برتر - درخواست پذیرش بزرگترین شرکت زیرمجموعه سرآوا با نام تجاری "دیجی کالا" و نیز شرکت نت تجارت اهورا با نام تجاری "شیپور" در فرابورس ایران انجام شده و درحال طی مراحل مربوط به پذیرش در بازار سرمایه هستند.
بیمه شده‌ها از خدمات شرکت‌های خلاق بهره‌مند شدند
نماد برتر- یک شرکت خلاق موفق شده است به چند میلیون بیمه شده، در حوزه درمان خدمات ارائه کند.
مرکز نوآوری و شتابدهی طب ایرانی و داروسازی سنتی راه‌اندازی می‌شود
نماد برتر- دبیر ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی با اشاره به برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی طب ایرانی و داروسازی سنتی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه توسعه داروها و فرآورده‌های طب سنتی، افزود: در حال حاضر اقدامات زیرساختی با حمایت بخش خصوصی و سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریالی با هدف شناسایی و جذب هسته‌های فناور و صاحبان طرح‌های فناورانه صورت گرفته و طی چندماه آینده شروع بکار خواهد کرد.
آمادگی صندوق نوآوری برای پشتیبانی از تولید شرکت‌های دانش‌بنیان
نماد برتر- رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از آمادگی این صندوق برای پشتیبانی از تولید و پشتیبانی شرکت‌های دانش‌بنیان در سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، خبر داد.
روز بد بورس‌های جهانی
بیشتر شاخص‌های مهم بورسی جهان ریزش کردند.
سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیون دلاری ابوظبی در تلگرام
نماد برتر- صندوق دولتی ابوظبی و شرکت ابوظبی کاتالیست پارتنرز مجموعا ۱۵۰ میلیون دلار در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام سرمایه گذاری کردند.
کلاب هاوس به اندروید می‌آید
نماد برتر- اپلیکیشن چت صوتی کلاب هاوس تا تابستان امسال برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه خواهد شد.