10:15 | دوشنبه 11 اسفند 1399
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

ودافون

تلاش میلیاردر هندی برای حذف نسل دوم شبکه تلفن همراه
نماد برتر- موکش آمبانی، میلیاردر هندی از دولت هند خواست به راه اندازی نسل پنجم شبکه تلفن همراه و برچیدن نسل دوم قدیمی شتاب ببخشد.
شبکه اپراتور تلفن همراه ودافون در آلمان از کار افتاد
نماد برتر- خدمات مخابرات و سرویس دیتای موبایل گروه ودافون در آلمان روز دوشنبه در پی مشکل تجهیزات کنترل با قطعی گسترده روبرو شد اما این شرکت از بازگشت فعالیت به وضعیت عادی خبر داد.
امیدواری بازارها در پی افزایش توان اقتصادی ژاپن و چین
نماد برتر- کالاهای شاخص فوتسی لندن در معاملات امروز با افزایش چشمگیری رو به رو شد در حالی که افزایش قیمت کالاهای اساسی در بازارهای جهانی کاملا مشهود بود.
کدام کشورها دارنده سریع‌ترین سرعت دانلود ۵G هستند؟
نماد برتر- کشورهای متعدد در جهان در حال راه اندازی تجاری شبکه ۵G هستند که یکی از مزیتهای آن نسبت به شبکه ۴G سرعت بالاتر است.
حذف برندهای چینی از شبکه‌های ۵G هند
نماد برتر- شرکتهای هواوی تکنولوژیز و ZTE Corp با تیرگی روابط سیاسی میان هند و چین پس از درگیریهای مرگبار مرزی، از برنامه های هند برای راه اندازی شبکه‌های ۵G کنار گذاشته شدند.
انتخاب اسپانیا؛ ادامه همکاری با هواوی
پایگاه خبری راد: اسپانیا یکی از معدود کشورهای اروپایی است که قصد دارد به منظور توسعه شبکه نسل پنجم اینترنت ۵G به همکاری با هواوی ادامه دهد.
باارزش‌ترین برندهای جهان
پایگاه خبری راد: اپل موفق شد با ارزش‌ترین برند جهان در سال 2019 لقب بگیرد.
شبکه اینترنت ۵G در خودروهای بی‌ام‌و !
پایگاه خبری راد: بی‌ام‌و، ودافون و اریکسون با همکاری یکدیگر قصد دارند به توسعه تکنولوژی شبکه اینترنت ۵G، امکان دسترسی سریع و آسان به اینترنت را برای سرنشینان در کابین داخلی خودرو فراهم کنند.
نوکیا خواستار برقراری اینترنت ۵Gدر ژاپن شد
پایگاه خبری راد: شرکت نوکیا قراردادی را به منظور تامین و ساخت تجهیزات رادیویی نسل پنجم اینترنت پرسرعت ۵G با یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی ژاپن به امضا رسانده است.
۳۱ میلیارد دلار درآمد اپراتورها از رومینگ بین‌المللی
پایگاه خبری راد: انتظار می‌رود درآمد کل اپراتورهای مخابراتی از رومینگ داده همراه در سطح بین‌المللی تا سال ۲۰۲۲ به ۳۱ میلیارد دلار برسد. این رقم در سال ۲۰۱۷ با نرخ رشد مرکب سالانه هشت درصدی به ۲۱ میلیارد دلار رسیده است.
صفحه قبل | صفحه بعد