11:19 | دوشنبه 11 اسفند 1399
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

زرین

رای دادگاه در واگذاری ساختمان ۵۵ میلیارد تومانی و برنامه افزایش سرمایه و....
نماد برتر- لیزینگ ایران بعد از افزایش بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام از رای دادگاه در واگذاری ساختمان ۵۵ میلیارد تومانی، زیان انباشته سال مالی گذشته و برنامه افزایش سرمایه خبر داد.
بازگشت " فولاد، خودرو ، تاپیکو ، فملی‌ و سه پالایشگاه + ۲۴ نماد دیگر
نماد برتر- نماد شرکت های فولادمبارکه ، ایران‌ خودرو ، تاپیکو ، ملی‌ مس‌، سه پالایشگاه ، توسعه‌ معادن‌ روی‌ و ۲۴ شرکت دیگر بورسی و فرابورسی آماده بازگشایی شدند.
دومین افزایش سرمایه شرکت بورسی این بار ۲۳۵ درصد از تجدید ارزیابی
نماد برتر- شرکت چین چین که به تازگی افزایش سرمایه ۲۵۰ درصدی از سود انباشته داده و ثبت کرده از برنامه افزایش سرمایه ۲۳۵ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی خبر داد .
رشد فروش در گزارش ۹ماهه "فزرین"
نماد برتر- شرکت زرین معدن آسیا در گزارش ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹ از افزایش میزان و مبلغ فروش این دوره در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته خبر داد.
نقش مهم بورس کالا در ورود پسته استاندارد مه ولات به بازارهای صادراتی
نماد برتر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مه ولات با بیان اینکه این شهرستان یکی از قطب‌های اصلی تولید پسته در ایران است گفت: نیاز است تا پسته تولیدی شهرستان مه ولات پس از استانداردسازی وارد بازارهای صادراتی شود که نقش بورس کالا در تحقق این امر بسیار حائز اهمیت بوده است.
توقف چهار نماد بورسی و فرابورسی و آغاز بازارگردانی دو سهم با متغیرهای جدید
نماد برتر- امروز نماد چهار شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادی مهم بسته و بازارگردانی دو سهم با متغیرهای جدید آغاز می شود.
پذیره نویسی صندوق "زرین" با مشارکت سرمایه گذاران دو روزه به پایان رسید
نماد برتر- پذیره‌نویسی صندوق زرین کوروش با مشارکت بیش از ۱۰ هزار سرمایه‌گذار حقیقی و بیش از ۳۰ سرمایه گذار حقوقی و دستیابی به حداکثر سقف مجاز در دو روز اول پذیره‌نویسی با موفقیت به انجام رسید.
انتظار کسب بازدهی مناسب و حتی بیشتر از شاخص برای صندوق "زرین"
نماد برتر- مدیرعامل سبدگردان کوروش با اشاره به آغاز پذیره نویسی سه روزه صندوق زرین کوروش گفت: پیش‌بینی دقیق بازدهی صندوق امکان‌پذیر نیست چراکه شرایط بازار و شاخص نیز بطور قطعی قابل برآورد نیست.
پذیره‌نویسی صندوق سهامی قابل معامله زرین کوروش از فردا
نماد برتر- پذیره نویسی صندوق سرمایه‌گذاری در سهام قابل معامله زرین کوروش با نماد "زرین" از فردا در فرابورس آغاز می شود.
روزهای "زرین" با کسب بازدهی مطلوب در راه است
نماد برتر- عضو هیات‌مدیره سبدگردان کوروش با اشاره به آغاز پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری در سهام زرین کوروش اظهار امیدواری کرد: بازدهی مطلوبی نصیب همراهان این صندوق شود.
پذیره نویسی ۱۰۰۰ تومانی با ۱۰۰ میلیون واحد سرمایه گذاری صندوق "زرین"
نماد برتر- پذیره‌نویسی ۱۰۰۰ تومانی ۱۰۰ میلیون واحد سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه گذاری زرین کوروش از سه شنبه این هفته به مدت سه روز انجام می‌شود.
فولاد مبارکه مستعد یکی از ۱۰ شرکت برتر جهان در مدیریت کیفیت
نماد برتر- مدیر تضمین کیفیت و تعالی سازمانی فولاد مبارکه با اشاره به سومین دستیابی سطح زرین مدیریت کیفیت اروپا گفت: این شرکت می‌تواند یکی از ۱۰ شرکت برتر جهان در زمینۀ مدیریت کیفیت باشد.
مشخصات کلی شرکت ۵۰ میلیاردی درج شده و آماده عرضه اولیه ۱۵ درصدی
نماد برتر- شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان با سرمایه ۵۰ میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس درج شد تا آماده عرضه اولیه ۱۵ درصدی سهام باشد.
۱۹ شرکت و یک بانک به تابلو معاملات بازگشتند / ۵ توقف موقت
نماد برتر- با توقف موقت داد و ستد سهام ۲ نماد ، یک بانک به همراه ۱۹ شرکت دیگر آماده بازگشت به تابلو معاملات شدند و نماد سه شرکت هم در پایان معاملات امروز متوقف می شود.
مروری تحلیلی بر عملکرد یک ساله "قشکر"
نماد برتر- شرکت شکر شاهرود در دوره منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، در مقایسه با دوره ۶ ماهه سال گذشته افزایش ۶۸درصدی در درآمدهای عملیاتی، کاهش ۷۷درصدی در سود عملیاتی، کاهش ۷۴درصدی در سود خالص و کاهش ۲ درصدی در دارایی‌ها داشته است.
صفحه قبل | صفحه بعد