13:37 | پنجشنبه 7 اسفند 1399
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

تارا

وعده تولید روزانه ۶ هزاردستگاه محصول جدید ایران خودرو از هفته آینده
نماد برتر- مدیرعامل ایران خودرو از تولید روزانه ۶ دستگاه تارا در این هفته خبر داد و گفت: قطعات تولیدی مجموعه رایزکو در سال آینده با کاهش ۲۰ درصدی بهای تمام شده در اختیار ایران خودرو قرار می گیرد.
رشد ۳ درصدی تولید ورق گالوانیزه در زیرمحموعه فولاد مبارکه
نماد برتر- مدیر ارشد شرکت فولاد تاراز چهار محال از رشد سه درصدی تولید ورق گالوانیزه در دی‌ سال جاری نسبت به آذر سال گذشته با ثبت ۱۸.۵ هزار تن خبر داد.
وضعیت کالاهای دپو شده و موجودی انبارها
نماد برتر - موجوی کالاهای اساسی در گمرک و بنادر به همراه کالای موجود در ۳۲ شناور به ۵.۶ میلیون تن رسیده است.
۱۰ هزار متقاضی خرید محصول جدید ایران خودرو مشخص شدند
نماد برتر- ۱۰ هزار متقاضی خرید محصول جدید ایران خودرو بنام تارا در دو نوع دستی و اتوماتیک و با موعد تحویل تیر تا دی سال آینده ، مشخص شدند.
آخرین وضعیت کرونا در ۳۰ استان / جریمه ۵۰۰ هزار تومانی ورود به ۳۹ شهر
نماد برتر- ستاد ملی کرونا با اعلام آخرین وضعیت ۳۰ استان که به‌ جز دو استان مازندران و گلستان ، باقی مناطق در شرایط پایدار و مناسبی قرار دارند از جریمه ۵۰۰ هزار تومانی ورود به ۳۹ شهر خبر داد.
سه خودروساز حاضر در بورس بیش از ۶۵۳ هزار محصول تولید کردند
نماد برتر- مجموع تولید سه شرکت ایران خودرو ، سایپا و پارس خودرو طی ۹ ماه سال جاری به بیش از ۶۵۳ هزار دستگاه رسید .
جزییات تازه از افزایش قیمت ۱۸ خودرو با شروط رشد ۵۰ درصدی تولید + فهرست
نماد برتر- رئیس شورای رقابت، افزایش قیمت ۱۸ خودرو از ماه آینده را مشروط به افزایش ۵۰ درصدی تولید دانست و فهرست محصولات را اعلام کرد .
محصول جدید ایران‌خودرو با نام " تارا " رونمایی شد / برنامه تولید انبوه از بهمن
نماد برتر- شرکت ایران خودرو از رونمایی محصول جدید با نام "تارا" توسط وزیر صنعت و تولید انبوه طی دو ماه آینده خبر داد.
قیمت روز ۴۵ محصول ایران خودرو و سایپا / گرانترین محصول ۹۷۰ میلیون تومان
نماد برتر- آخرین قیمت ۴۵ محصول پرفروش ایران خودرو و سایپا با کاهش ۱.۵ تا ۱۰میلیون تومانی اعلام شد که بیشترین نرخ متعلق به سوزوکی ویتارا اتوماتیک با ۹۷۰ میلیون تومان است.
آمار تولید و فروش سه خودروساز بورسی با انبار ۱۵۲ هزار خودرو در پارکینگ
نماد برتر- آمارهای تولید و فروش ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو نشان می‌دهد طی هشت ماه سال‌ جاری ۱۵۲ هزار خودروی تولید شده در پارکینگ کارخانه‌ها متوقف مانده است.
تهران و ۹۵ شهر از قرمز به نارنجی رسیدند / تمدید محدودیت ۶۴ شهر+ فهرست
نماد برتر- با مصوبه ستاد مقابله با کرونا و از شنبه آینده ، محدودیت ۹۶ شهر دارای وضعیت قرمز از جمله تهران به نارنجی تغییر و محدودیت های قرمز ۶۴ شهر برای یک هفته دیگر تمدید شد.
خستین جلسه دادگاه معاون سابق وزیر اقتصاد برگزار شد/ شرح اتهامات
نماد برتر- نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات رییس سابق سازمان خصوصی سازی و معاون سابق وزیر اقتصاد در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.
حقوقی های وابسته به دولت و بانک ها از آینده بورس مطلع بودند
نماد برتر- نماینده مجلس با اعلام اینکه حقوقی های وابسته به دولت و بانک ها از آینده بورس مطلع بودند،گفت: ۲۸ هزار میلیارد تومان مازاد فروش سهام از جیب مردم به حساب دولت رفت!
زیرمجموعه "فولاد" فروش ۴.۵ درصدی را لغو و به آینده موکول کرد
نماد برتر- زیرمجموعه فولاد مبارکه از لغو واگذاری ۴.۵ درصد سهام شرکت فولاد تاراز چهارمحال و موکول شدن زمان انجام معامله به آینده خبر داد.
ایران تحریم شدنی است، اما تحدید نمی شود
نماد برتر- سفیر ایران در روسیه با بیان اینکه ایران تحریم شدنی است، اما تحدیدشدنی نیست، گفت: ژئوپلتیک ایران اساسا مفصل دنیا و مرکز ارتباطات است و باید عملا قدران این موقعیت باشیم و تلاش کنیم کریدورهای جهانی از اینجا عبور کند لذا امروز اتحادیه اقتصادی اوراسیا بزرگترین فرصت اقتصادی کشور محسوب می شود و باید از آن استفاده کنیم.
صفحه قبل | صفحه بعد