11:06 | دوشنبه 11 اسفند 1399
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

اپل

دولت با ارسال پیام های غلط، بورس را بهم ریخت!
نماد برتر - رفتارهای اشتباه دولت اقتصاد به سمت غلط هدایت می کند.
انتقاد از عدم غربالگری سهامداران و معضل سینگال فروشی / معرفی نرم افزار جدید
نماد برتر- سرپرست امور اعضا شرکت بورس از عدم غربالگری سهامداران در شرکت های کارگزاری انتقاد کرد و گفت: برخی با گذراندن دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی ، سینگال فروشی می کنند .
کارت اعتباری ۲ بانک برای سهامداران عدالت نهایی شد/ آمار روزانه معاملات
نماد برتر- مدیرعامل سپرده گذاری مرکزی با اشاره به معامله روزانه ۱۰ تا ۲۰ هزار میلیارد تومانی گفت: فرایند اعطای کارت اعتباری ۲ بانک برای مشمولان سهام عدالت نهایی شده که بزودی عملیاتی می‌شود.
هوپو یک فرصت سرمایه‌گذاری با حداقل ۱۰۰ درصد سود سالانه
نماد برتر- مدیران هلدینگ شانا کاسپین با برند هوپو، فرصت سرمایه‌گذاری در مسیر هدایت شده برای یک کسب و کار براساس الگوی مشاغل اصولی را برای صاحبان سرمایه با کسب سود حداقل ۱۰۰ درصدی سالانه فراهم می کنند.
دارندگان سهام عدالت این هفته کارت اعتباری می گیرند / معادل ۶۰ درصد سهام
نماد برتر- مدیرعامل سپرده گذاری مرکزی گفت: از این هفته به دارندگان سهام عدالت که روش مدیریت غیرمستقیم را انتخاب کرده اند معادل ۶۰ درصد سهام با قیمت پایانی روز قبل، کارت اعتباری داده می‌شود.
اقدام شرکت بورسی "پرداخت" در سامانه حمایتی ثبت نام و احراز هویت سجام
نماد برتر- سامانه حمایتی مشمولین سهام عدالت ویژه سهامداران تحت پوشش کمیته امداد و دریافت‌کنندگان یارانه نقدی توسط به‌پرداخت ملت و اپراتور آی‌ تی‌ ساز و با همکاری سپرده گذاری مرکزی ایجاد شد.
تهرانی ها امروز آماده قطعی۲ ساعته برق باشند+ جدول / احتمال قطعی مناطق شمالی و سردسیر
نماد برتر- شرکت توانیر از قطعی دو ساعته امروز برق تهرانی ها و احتمال قطعی مناطق شمالی و سردسیر به دلیل افزایش شدید مصرف گاز و برق و محدودیت در تأمین سوخت نیروگاه ها خبر داد.
تمامی خدمات آپ به کارایی موثر بازگشت
نماد برتر- اثر محدودیت های تحریمی اخیر از اپلیکیشن آپ برداشته و تمامی خدمات از جمله کارت به کارت به کارایی موثر بازگشت.
بیش از 8 هزار بازرسی از انبار و سردخانه ها انجام شد
نماد برتر- در راستای ابلاغ شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا و با هدف مقابله با هر گونه احتکار احتمالی کالا توسط بازرسان سازمانهای صنعت ، معدن و تجارت سراسر کشور طی بک ماه اخیر ، بیش از 8 هزار بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا در سراسر کشور انجام شده است .
ارزش برندهای معروف دنیا
نماد برتر- بیشتر برندهای با ارزش دنیا آمریکایی هستند.
خودرو ۱۰ درصد دیگر ارزان شد/ خریدار نیست
نماد برتر- نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران، از ریزش ۱۰ درصد دیگر قیمت خودروها در بازار طی یک هفته اخیر خبر داده و اعلام کرد که با توجه به کاهش نرخ ارز در کشور، به‌تبع آن کالاهای سرمایه‌ای همچون خودرو و سکه نیز با کاهش قیمت مواجه شده‌اند.
دلار کاهشی شد
نماد برتر - شاخص دلار ۰.۱ درصد پایین رفت.
برترین صنایع بورس آمریکا و معرفی سه سهم با بازدهی ۷۲۰ تا ۷۶ درصدی
نماد برتر- برترین صنایع بورس آمریکا به همراه ۱۰ شرکت که در سال ۲۰۲۰ با بازدهی مثبت ۷۲۰ تا منفی ۳۴ درصدی داشتند، معرفی شدند .
ثبت اختیاری چک از امروز در سامانه صیاد اپلیکیشن ۷۲۴ آغاز شد
نماد برتر- اپلیکیشن ۷۲۴ از محصولات شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با اجرای آزمایشی طرح ثبت چک در سامانه صیاد از امروز به شهروندان فرصت تجربه و یادگیری این سامانه را می دهد.
افزایش جهانی قیمت دلار
نماد برتر- در حالی که آمریکا در حال آماده شدن برای انتقال نه چندان آرام قدرت بین جمهوری خواهان و دموکرات ها است؛ امروز قیمت جهانی دلار افزایش پیدا کرد.
صفحه قبل | صفحه بعد