13:21 | شنبه 25 فروردين 1403
Research Analysis Debriefing Day
«هرمز» و رشد 450 میلیاردی درآمدها

1401/06/11 12:20

چه خبر از نمادهای بورسی:

«هرمز» و رشد 450 میلیاردی درآمدها

نماد برتر - میزان درآمدی که فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال مالی تاکنون به دست آورده برابر با ۳ هزار و ۸۳۶ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال گذشته رشد ۱۳ درصدی (۴۵۰ میلیارد تومان) را تجربه کرد، نرخ فروش «اسلب» در بازار صادراتی برابر با ۱۳ میلیون تومان در ازای هر تن بود که نسبت به ماه گذشته ۴۱ درصد کاهش پیدا کرد.

به گزارش نماد برتر، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۱ مجموع درآمد خود را که حاصل از فروش محصولات است را طی این دوره برابر با ۸۳۷ میلیارد تومان کسب کرد و همچنین "هرمز" درآمد‌های تجمیعی خود طی ۵ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تاکنون را ۸ هزار و ۱۲۲ میلیارد تومان به ثبت رساند.


 


درآمد ماهانه‌ای که "هرمز" از ابتدای سال مالی تاکنون از خود بر جای گذاشت مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی و صادراتی بود، طی ۵ ماه گذشته که از ابتدای سال مالی می‌گذرد در مردادماه برای سومین بار متوالی این شرکت فولادی در بازار صادراتی به درآمدزایی رسید.


 


درآمد‌های فولاد هرمزگان جنوب مردادماه ۱۴۰۱


درآمدزاترین محصول فولاد هرمزگان جنوب در مردادماه سال جاری مربوط به محصول «اسلب» در بازار داخل کشور با ۸۲۴ میلیارد تومان بود که این میزان درآمدی که اسلب طی پنجمین‌ماه از سال جاری شناسایی کرد دربرگیرنده‌ی ۹۸ درصد از کل درآمد ماهانه بود، لازم به ذکر است که در بازار صادراتی نیز این محصول به فروش رسید و درآمدی که از به دست آمد برابر با ۳ میلیارد تومان بود.


 


میزان درآمدی که فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال مالی تاکنون به دست آورده برابر با ۳ هزار و ۸۳۶ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال گذشته رشد ۱۳ درصدی (۴۵۰ میلیارد تومان) را تجربه کرد، نرخ فروش «اسلب» در بازار صادراتی برابر با ۱۳ میلیون تومان در ازای هر تن بود که نسبت به ماه گذشته ۴۱ درصد کاهش پیدا کرد.


 


مقدار فروش محصولات شرکت "هرمز"


شرکت فولاد هرمزگان جنوب در پایان مردادماه سال جاری ۵۴ هزار و ۴۵۳ تن از محصولات خود را در بازار داخل و خارج از کشور به فروش رساند که حجم عمده‌ای از این مقدار فروش متعلق به فروش محصول «اسلب» در بازار داخل کشور با ۵۳ هزار و ۱۶۲ تن بود، فولاد هرمزگان جنوب طی ۵ ماه سپری‌شده از سال مالی موفق به فروش ۵۱۳ هزار و ۴۸۳ تن از محصولات خود شد.


 


مقدار فروش تجمیعی فولاد هرمزگان همان‌طور که گفته شد ۵۱۳ هزار و ۴۸۳ تن بود که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۴۹ تن افزایش را تجربه کرده است. در مردادماه شرکت فولاد هرمزگان جنوب در مردادماه توانست ۸۹ هزار و ۲۸۱ تن محصول تولید کند که ۳۶ هزار و ۴۷۵ تن از مقدار تولید ماهانه مربوط به «اسلب» بود.