10:29 | يكشنبه 26 ارديبهشت 1400
Research Analysis Debriefing Day
فروش 628 هزار تنی «سفار» در سال 99
نماد برتر - مقادیر فروش انواع محصولات سیمانی در سال گذشته معادل ۶۲۸ هزار تن بوده که این فروش برای سال جاری در حدود ۶۱۰ هزار تن برآورد شده است
رشد درصدی درآمدهای «سیدکو»
نماد برتر - در سال مالی گذشته همچنین شاهد خرید ۲.۵۰۰ میلیارد ریال سهام جدید بوده‌ایم که عمدتاً شامل اضافه کردن سهام شرکت‌هایی بوده که بخشی از آن‌ها در سال گذشته به فروش رسیده است.
چالش سهامداران «فولای» با سودآوری و قیمت هر سهم!
نماد برتر - شرکت فولاد آلیاژی یزد که در سال‌های اخیر عملکرد عملیاتی رو به بهبودی داشته و از تورم بالا و افزایش افسارگسیخته نرخ‌ها در سال گذشته نهایت استفاده را برده است.
کاهش در درآمدزایی و پرداخت خسارت «کوثر»
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که "کوثر" در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته از محل فروش حق بیمه «آتش‌سوزی» با ۱.۰۲۳.۱۳۱ میلیون ریال بوده و رتبه بعدی را نیز بخش «ثالث-اجباری» به خود اختصاص داده است.
بیمه زندگی «ومعلم» ثالث را جا گذاشت!
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که "ومعلم" در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته از محل فروش حق بیمه «زندگی-غیراندوخته‌دار» بوده و رتبه بعدی را نیز بخش «ثالث-اجباری» به خود اختصاص داده است.
سود تلفیقی «فارس» 82 درصد رشد کرد
نماد برتر - سرمایه گذاری‌های کوتاه مدت به مبلغ ۶۰ هزار میلیارد ریال، عمدتا شامل سپرده‌های بانکی، یونیت‌های صندوق‌های بازارگردانی و سایر صندوق‌های سرمایه گذاری است.
«وایران» و کاهش 27 درصدی سود در سال 99
نماد برتر - شرکت برای سال جاری برآورد پرداخت ۱.۶۶۵ میلیارد ریال بابت عملیات لیزینگ را پیش‌بینی کرده که ۱۵ درصد کمتر از سال ۹۹ است.
رشد 99 درصدی درآمدهای «غگلپا» به چه قیمتی!
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که "غگلپا" در ابتدای سال مالی از کسب کرده از فروش محصول «انواع پنیر» با ۳۴۴.۹۰۰ میلیون ریال بوده است.
افت 33 درصدی درآمدهای «بیمه سامان»
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که "بساما" در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته از محل فروش حق بیمه «زندگی-اندوخته‌دار» بوده و رتبه بعدی را نیز بخش «درمان» به خود اختصاص داده است.
رشد درآمدهای «حفاری» در فروردین 1400
نماد برتر - بیشترین میزان درامد ثبت‌شده حفاری شمال در حوزه «دکل دریایی سحر ۱» بوده است.