22:48 | جمعه 30 مهر 1400
Research Analysis Debriefing Day
بازارگردانی "پخش"، "دتولید" و "دسانکو" از نخستین روز هفته
سه نماد معاملاتی "پخش"، "دتولید" و "دسانکو" بازارگردانی می شوند.
تاروپودهای "نبروج" درآمد صعودی ساخت
مقدار درآمدی که نبروج از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه شناسایی کرده برابر با ۲،۱۴۷،۲۹۹ میلیون ریال بوده و لازم به ذکر است که درامد‌های این شرکت نساجی تمامی درآمد‌های خود را از فروش محصولات در بازار داخلی به دست آورد.
"حکشتی" برای تسویه اقساط تسهیلات ارزی لنگر کشید
سرمایه حکشتی طی این دوره یک‌ساله نسبت به سال گذشته با ۳۲ درصد افزایش سرمایه مواجه بوده، همان‌طور که گفته شد مجموع درآمد‌های عملیاتی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پایان دوره یک‌ساله منتهی به خردادماه سال ۱۴۰۰ برابر با ۲۹،۰۵۸ میلیارد ریال به ثبت رسید.
۴۰۷ درصد افزایش سود خالص "ثشاهد"
شرکت شاهد در حال حاضر فاقد هرگونه تسهیلات دریافتی از سیستم بانکی هست لذا در صورت شروع مرحله اجرایی هرکدام از پروژه‌های مطرح‌شده در بخش اهداف بلندمدت برنامه شرکت جهت تأمین مالی پروژه‌ها، استفاده از تسهیلات بانکی است.
افزایش نرخ ۱۰ درصدی تایر‌های " پکویر " در زمستان
شرکت کویرتایر مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات را دریافت کرد.
پاکشو تمام درآمد‌های قبلی را شست
درآمد‌های گروه صنعتی پاکشو در شهریورماه از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی به‌دست‌آمده که بیشترین مقدار فروش را در بخش داخلی با ۴،۱۱۳ میلیارد ریال مشاهده می‌کنیم.
معرفی ۵ شرکت فعال‌تر بورس در تابستان سال جاری
اسامی ۵۰ شرکت برتر بورس تهران در تابستان امسال از سوی مدیریت آمار و اطلاعات بورس تهران اعلام شد.
آیفکس سرخ‌پوش به تعطیلات رفت
در جریان معاملات امروز، (چهارشنبه، بیستم و هشتم مهر ماه) شاخص کل فرابورس با کاهش ۱۳۱ واحدی به رقم ۲۰ هزار و ۲۴۷ واحد رسید.
۵ میلیارد اوراق بهادار دست‌به‌دست شد
در جریان معاملات امروز (چهارشنبه، بیستم و هشتم مهر ماه)، شاخص کل بورس تهران با کاهش ۱۳ هزار و ۱۲۵ واحدی به رقم یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با یک هزار و ۸۲ واحد کاهش، به رقم ۳۹۷ هزار و ۲۶۴ واحد را به ثبت رساند.
ارتقاء رتبه اعتباری شرکت فولاد مبارکه اصفهان
شرکت رتبه‌بندی اعتباری پایا، رتبه بلندمدت AA با دورنمای باثبات و رتبه اعتباری کوتاه مدت A1+ با درجه سرمایه‌گذاری را به شرکت فولاد مبارکه اصفهان (سهامی عام) تخصیص داد.