09:22 | يكشنبه 26 ارديبهشت 1400
Research Analysis Debriefing Day
فروش 628 هزار تنی «سفار» در سال 99
نماد برتر - مقادیر فروش انواع محصولات سیمانی در سال گذشته معادل ۶۲۸ هزار تن بوده که این فروش برای سال جاری در حدود ۶۱۰ هزار تن برآورد شده است
رشد درصدی درآمدهای «سیدکو»
نماد برتر - در سال مالی گذشته همچنین شاهد خرید ۲.۵۰۰ میلیارد ریال سهام جدید بوده‌ایم که عمدتاً شامل اضافه کردن سهام شرکت‌هایی بوده که بخشی از آن‌ها در سال گذشته به فروش رسیده است.
چالش سهامداران «فولای» با سودآوری و قیمت هر سهم!
نماد برتر - شرکت فولاد آلیاژی یزد که در سال‌های اخیر عملکرد عملیاتی رو به بهبودی داشته و از تورم بالا و افزایش افسارگسیخته نرخ‌ها در سال گذشته نهایت استفاده را برده است.
«وایران» و کاهش 27 درصدی سود در سال 99
نماد برتر - شرکت برای سال جاری برآورد پرداخت ۱.۶۶۵ میلیارد ریال بابت عملیات لیزینگ را پیش‌بینی کرده که ۱۵ درصد کمتر از سال ۹۹ است.
افزایش 252 درصدی سود «سخوز»
نماد برتر - سود خالص محقق شده شرکت در سال گذشته به ۳ هزار و ۶۲۵ میلیارد ریال و معادل ۲.۵۸۹ ریال به ازای هر سهم رسیده است
رشد 99 درصدی درآمدهای «غگلپا» به چه قیمتی!
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که "غگلپا" در ابتدای سال مالی از کسب کرده از فروش محصول «انواع پنیر» با ۳۴۴.۹۰۰ میلیون ریال بوده است.
نفع و ضرر آزادسازی محصولات فولادی
نماد برتر - با تائید وزارت صمت، صادرات محصولات فولادی(مقاطع طویل) واحدهای مجاز از ۲۵ اردیبهشت‌ماه به مدت ۳ ماه آزاد شد.
افزایش سودآوری «زملارد»
نماد برتر - متوسط نرخ فروش هر تن شیرخام در سال گذشته معادل ۳۷.۹ میلیون ریال بوده که این نرخ در حال حاضر و بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت معادل ۴۷.۳ میلیون ریال بوده است.
رشد درآمدهای «زاگرس» برای سومین ماه پیاپی
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که زاگرس کسب کرده از محل فروش محصول «متانول صادراتی» با ۲۰.۰۳۱ میلیارد ریال بوده است.
علامت سوال بزرگ برای سهامداران «سبهان»
نماد برتر - رشد در حدود ۷۴ درصدی مبالغ فروش و ۶۷ درصدی بهای تمام شده در سال مالی ۱۳۹۹ منجر به افزایش تنها ۱۳۰ درصدی و ۶۵۸ میلیارد ریالی سود عملیاتی شده است.