10:38 | يكشنبه 26 ارديبهشت 1400
Research Analysis Debriefing Day
کاهش در درآمدزایی و پرداخت خسارت «کوثر»
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که "کوثر" در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته از محل فروش حق بیمه «آتش‌سوزی» با ۱.۰۲۳.۱۳۱ میلیون ریال بوده و رتبه بعدی را نیز بخش «ثالث-اجباری» به خود اختصاص داده است.
بیمه زندگی «ومعلم» ثالث را جا گذاشت!
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که "ومعلم" در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته از محل فروش حق بیمه «زندگی-غیراندوخته‌دار» بوده و رتبه بعدی را نیز بخش «ثالث-اجباری» به خود اختصاص داده است.
«وایران» و کاهش 27 درصدی سود در سال 99
نماد برتر - شرکت برای سال جاری برآورد پرداخت ۱.۶۶۵ میلیارد ریال بابت عملیات لیزینگ را پیش‌بینی کرده که ۱۵ درصد کمتر از سال ۹۹ است.
افت 33 درصدی درآمدهای «بیمه سامان»
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که "بساما" در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته از محل فروش حق بیمه «زندگی-اندوخته‌دار» بوده و رتبه بعدی را نیز بخش «درمان» به خود اختصاص داده است.
افزایش قیمت دلار دلیل اصلی رشد شاخص!
نماد برتر - کارشناس بازار سرمایه گفت: افزایش نرخ ارز طی روز‌های اخیر از نظر روانی شاخص را تحت تاثیر قرار داد و موجب رشد شد.
رشد 96 درصدی «وسینا» و تداوم سودآوری
نماد برتر - بیشترین میزان درآمدی که بانک سینا در ابتدای سال مالی ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته در بخش «سایر تسهیلات» با ۳.۰۲۰ میلیارد ریال بوده است.
تسعیر ارز به روش «بانک ملت»
نماد برتر - بر اساس آخرین گزارشات مالی منتشر شده، تراز مالی بانک ملت ۶.۴ میلیارد دلار است.
شفاف سازی به سبک بیمه ملت
نماد برتر - شرکت بیمه ملت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها 975 درصد افزایش سرمایه می دهد.
سود سهام «دجابر» دلچسب نیست
نماد برتر - سود خالص سال جاری را به ازای هر سهم ۸۴۲ ریال پیش‌بینی کرده است. به‌این‌ترتیب و با توجه به قیمت فعلی سهام شرکت، نسبت قیمت به سودآوری شرکت در حدود ۲۴ واحد است.
رشد درآمدی «ودی» به کمک حق بیمه!
نماد برتر - بیشترین میزان حق بیمه صادرشده در فروردین‌ماه از آن بخش «درمان» با ۹۴۰ میلیارد ریال بوده و بخش «نفت و انرژی» نیز با ۵۳۸ میلیارد ریال جایگاه بعدی را به خود اختصاص داده است.