08:45 | سه شنبه 1 مهر 1399
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایش یافت
نماد برتر- بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۹ ارز افزایش و ۷ واحد پولی کاهش یافت. نرخ ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت بود.
آخرین تحولات تخصیص یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به بورس
نماد برتر-عضو شورای عالی بورس و رییس هیات عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه درباره اثر تخصیص یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به بورس و زمان اجرا توضیح دادند.
تعهد تحویل ریل "ذوب" برای ۶ محور مهم و تمرکز بر تامین داخل
نماد برتر- معاون بهره برداری ذوب آهن با بیان اینکه سیاست وزارت صنعت جلوگیری از واردات ریل مترو و راه آهن است از تعهد تحویل ریل برای ۶ محور مهم و عدم تمرکز بر صادرات این محصول طی سال جاری خبر داد.
برآورد سود ۵.۴ هزار میلیاردی "وبصادر" از عرضه اولیه سهام زیرمجموعه
نماد برتر- بانک صادرات از برآورد کسب سود ۵.۴ هزار میلیارد تومانی از عرضه اولیه ۲۰ درصد از سهام سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای فردا شد.
تحلیل ارزش روز بازار سهام در دو مقطع زمانی و اشتباه فاحش در محاسبات بازدهی
نماد برتر- کارشناس بازارسرمایه با بررسی ارزش روز بازارسهام شرکت های بورسی در دو مقطع زمانی اعلام کرد: مقایسه کمی شاخص طی۱۰ تا ۲۰ سال اخیر برای نشان دادن میزان رشد بورس ، اشتباهی فاحش است.
مهمترین نکات طرح تحول مجلس برای تنظیم بازار خودرو با محوریت بورس کالا
نماد برتر- طرح تحول صنعت و بازار خودرو درباره تغییر روش قیمت‌گذاری و عرضه محصولات در بورس کالا، واردات، ورود رسمی صنایع نظامی و اسقاط فرسوده‌ها توسط نمایندگان محلس ارائه شد.
مپنا مجوز افزایش سرمایه از سود انباشته گرفت و آماده مجمع شد
نماد برتر- گروه مپنا مجوز افزایش سرمایه ۴۸ درصدی را از محل جذاب سود انباشته گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.
فردا از کشورهای منطقه جا بمانیم، مدیران امروز باید پاسخگو باشند
نماد برتر- «امارات، وزارت هوش‌ مصنوعی تاسیس کرد. اولین دانشگاه اختصاصی هوش‌ مصنوعی دنیا در امارات افتتاح شد. نمایشگاه فناوری‌های هوش‌ مصنوعی در دُبی آغاز به کار کرد. سرمایه‌گذاری امارات در هوش‌ مصنوعی ۷۰ درصد رشد کرد.» اینها تیترهای اخباری است که در ماه‌ها و سال‌های اخیر در حوزه فناوری از این کشور کوچک حاشیه خلیج‌فارس منتشر شده است. حال سوال اینجاست که این هوش‌ مصنوعی چه چیزهایی را در درون خود نهفته دارد که این کشور کوچک نفت‌خیز ثروتمند را وادار به دورخیز برای تصاحب آن کرده است؟!
امروز؛ آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی
نماد برتر- اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری تا پایان امروز فرصت دارند که نسبت به ارائه اظهارنامه مالیاتی مربوطه اقدام کنند.
تورم آلمان منفی شد
نماد برتر- نرخ تورم بزرگ‌ترین اقتصاد اروپایی یعنی آلمان در ۱۲ ماه منتهی به آگوست با ۰.۱ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه ماه قبل به منفی ۰.۱ درصد رسید.
صفحه قبل12...567891011...32223223صفحه بعد