08:59 | سه شنبه 1 مهر 1399
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
انواع فرآورده هیدروکربوری در سبد فروش بورس انرژی قرار گرفت
نماد برتر- رینگ داخلی و بین‌الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی است.
بومی‌سازی تجهیزات تست فیلترهای خودرویی و ماسک
نماد برتر- یک شرکت فناور، با تولید تجهیزات تست، کیفیت و کارآمدی محصولات فیلتراسیون تولیدی مورد استفاده را در ماسک‌های صورت و فیلترهای خودرو سنجش می‌کند.
کاهش قیمت تخم مرغ و کره در گرو تخصیص ارز به نهاده‌های دامی است
نماد برتر- نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس «افزایش قیمت نهاده‌های دامی» را علت افزایش قیمت نهایی محصولاتی مثل مرغ، تخم مرغ، کره و... دانست و گفت: اگر بانک مرکزی، ارز کافی برای نهاده‌های دامی در نظر بگیرد، قیمت تخم مرغ، مرغ و کره کاهش می‌یابد و بازار به حد تعادل می‌رسد.
سهام عدالت چند؟
نماد برتر- ارزش واقعی سهام عدالت نیز تحت تاثیر نوسانات اخیر بازار سرمایه قرار گرفته و درحالی که به حدود ۲۰ میلیون تومان نیز رسیده بود، تا حدود ۱۵ میلیون نیز کاهش یافت و درحال حاضر در محدوده ۱۶ میلیون تومان قیمت دارد.
ساخت پهپادی برای انجام ماموریت‌های تجسس مرزبانی
نماد برتر- با هدف افزایش دقت در تجسس و افزایش ایمنی بیشتر، گروهی از محققان کشور پهپادی را عرضه کردند که با استفاده از دوربین و سنسورهای موجود می‌تواند عملیات تجسس و امدادرسانی را انجام دهد.
قانون جیب های مرتبط در بازار سرمایه
نماد برتر- یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه در بازار سرمایه صبوری و مطالعه نقش کلیدی در موفقیت دارد، گفت: سهامداران حقیقی باید در نظر داشته باشند بازار سرمایه جایی است که پول از جیب سهامداران عجول به سهامداران با حوصله و صبور منتقل می شود.
تورم ژاپن در حال صفر شدن
نماد برتر- نرخ تورم سومین اقتصاد بزرگ جهان به ۰.۲ درصد رسید.
"غگز" زیان خود را کاهش داد
نماد برتر- شرکت گز سکه در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسففند ماه ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۶۷۵ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش ۶۰ درصدی در شاسایی زیان مشاهده می‌شود. این شرکت در گزارش حسابرسی نشده، زیان هر سهم را ۶۸۹ ریال اعلام کرده بود.
بزرگترین اقتصادهای جهان در یک نگاه
نماد برتر-نیمی از اقتصاد جهان در اختیار ۱۰ کشور است.
احیای ۱۰۰ معدن تعطیل استان مرکزی هدفگذاری شد
نماد برتر- رییس هیات مدیره خانه معدن استان مرکزی گفت: در سال جاری احیای ۱۰۰ معدن از ۳۶۰ معدن تعطیل استان هدفگذاری شده است.
صفحه قبل123456789...32223223صفحه بعد