07:20 | سه شنبه 1 مهر 1399
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
تاثیری که انتخابات امریکا بر بورس و فرابورس ایران می‌گذارد
نماد برتر- انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا چه تاثیری روی بازار سرمایه ایران می‌گذارد؟ این پرسشی است که فعالان و کارشناسان بازار سرمایه نسبت به آن دیدگاه یکسانی ندارند.
بازارهای جهانی چگونه بازگشایی شدند
نماد برتر- درحالی که امروز روز پایانی تابستان است که بازدهی در فصل تابستان تنها 30 درصد بود. این در حالی است که بازدهی بهار حدود 150 درصد بود.
کلیات لایحه مالیات بر درآمد و دارایی فعالان اقتصادی تصویب شد
نماد برتر- سخنگوی کمیسیون اقتصادی از تصویب کلیات لایحه مالیات بر درآمد و دارایی فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تجاری و اصلاح قانون امور گمرکی خبر داد.
گزارش عملکرد تاپیکو ، دو مهمان جدید و دو شرکت دیگر منتشر شد
نماد برتر-تاپیکو ، دو شرکت تازه وارد سرمایه گذاری سیمان تامین (سیتا) و سرمایه گذاری پویا، سیمان هرمزگان و تجهیز نیروی زنگان ، اقدام به انتشار گزارش عملکرد میاندوره ایی کردند.
پذیرش و درج نماد زیرمجموعه بانک سینا در فرابورس / مشخصات
نماد برتر- بانک سینا از پذیرش و درج نماد شرکت زیرمجموعه در بازار اول فرابورس برای عرضه اولیه ۱۲ درصد سهام خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی در امروز شد.
قیمت پایه محصولات پتروشیمی بازهم گران شد/ این بار ۱۵۸۱ ریال در هر دلار
نماد برتر- قیمت پایه محصولات پتروشیمی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی با افزایش بیش از ۱۵۸۱ ریالی به دلار ۲۱۳۱۹۱.۵ ریالی اعلام شد.
افزایش ۱۸.۴ درصدی تولید محصولات سواری در ۵ ماه اول سال
نماد برتر- وزارت صنعت از تولید ۳۴۴ هزار و ۸۰۰ محصول سواری خودروسازان و رشد ۱۸.۴ درصدی طی ۵ ماه اول سال جاری خبر داد.
ایران خودرو و سایپا هرماه ۲۵ هزار محصول فروش فوق العاده دارند/ سه میز صنعت
نماد برتر- معاون وزارت صنعت از صدور مجوز فروش فوق العاده ماهانه ۲۵ هزار خودرو به ایران خودرو و سایپا و برگزاری سه میز صنعت بورسی خبر داد.
اثر عرضه خودرو در بورس کالا از زبان نماینده مجلس
نماد برتر- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با علام اثر عرضه خودرو در بورس کالا، گفت: بازار خودرو با حذف تقاضای کاذب و مشخص شدن اثر نرخ ارز بر بهای تمام شده ، ساماندهی می‌شود.
ششمین تامین سرمایه آماده عرضه اولیه اطلاعات عملکرد ۱۲ ماهه داد
نماد برتر- تامین سرمایه تمدن که به تازگی در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شده تا آماده عرضه اولیه ۱۵ درصدی سهام باشد، اقدام به انتشار گزارش عملکرد ۱۲ ماهه منتهی به آذر ۹۶ کرد.
صفحه قبل12...6789101112...32213222صفحه بعد