08:03 | شنبه 10 آبان 1399
Research Analysis Debriefing Day

آرشیو

از تاریخ: تا تاریخ:
سه کشور مهم اوپک با تمدید کاهش تولید نفت در سال آینده مخالفت کردند
نماد برتر- سه عضو مهم اوپک پلاس شامل عراق، امارات و کویت با تمدید کاهش تولید نفت در سال آینده میلادی مخالفت کردند.
تحلیل عسکری مارانی از اتفاقات اخیر بورس و تکرار اشتباهات/ شروط صعود بازار
نماد برتر- کارشناس ارشد بازار سرمایه تحلیلی از اتفاقات اخیر بورس و عواملی که در وضعیت فعلی بازار نقش داشته‌اند به همراه شروط صعود بازار را ارائه کرد.
رشد ۲۸ درصدی فروش ایران خودرو در ۷ ماه سال / رد شائبه احتکار
نماد برتر- قائم مقام اجرایی مدیرعامل ایران خودرو از تولید ۲۸۵ هزار دستگاه با رشد ۲۸ درصدی فروش و کاهش ۸۳ درصدی تعهدات معوق طی ۷ ماه گذشته خبر داد و شائبه احتکار خودرو را رد کرد.
آغاز افزایش کارمزد خدمات بانکی از آذرماه
نماد برتر- طبق اعلام بانک مرکزی بخشنامه تغییرات اعمال شده در کارمزد خدمات بانکی به بانک‌ها ابلاغ شده است و از اول آذر ماه اجرا می‌شود.
۳۹ مدیر متخلف بورسی و فرابورسی به سلب صلاحیت و جریمه نقدی محکوم شدند
نماد برتر- مدیر پیگیری تخلفات سازمان بورس از سلب صلاحیت و پرداخت جریمه نقدی ۳۹ نفر از مدیران متخلف و در بررسی ۱۰ پرونده تخلف برای ۸ پرونده رأی انضباطی صادر شد.
توضیحات همتی درباره مقررات جدید بازگشت ارزهای صادراتی
نماد برتر- رئیس کل بانک مرکزی ضمن تشریح مقررات جدید تسهیل روند برگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی، گفت: در بسته جدید در کنار توسعه روش واردات درمقابل صادرات و واردات در مقابل ارز اشخاص، بر تقویت سامانه نیما به عنوان محور مبادلات مربوط به حواله ارزی تأکید شده است.
فاصله زیاد خصوصی سازی در ایران با استانداردهای جهانی
نماد برتر- عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می‌گوید، آنچه که در ایران تحت عنوان خصوصی سازی اجرایی شده، فاصله‌ای قابل توجه با اهداف و برنامه‌ها و استانداردهای جهانی دارد.
تهاتر کالا به کالا چگونه کلید می‌خورد؟
نماد برتر- رییس کل سازمان توسعه تجارت به ارائه جزییاتی از نحوه اجرای مصوبه اخیر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در تهاتر کالا پرداخت.
مبلغ و تضمین‌های وام کرونا ویژه گردشگری اعلام شد
نماد برتر- به دنبال تصویب تسهیلات جدید حمایت از گردشگری از مبلغ ۱۶ تا ۹۰۰ میلیون تومان، معاون گردشگری مبلغ وام هر یک از گروه‌های شغلی گردشگری و تضمین‌ها و وثیقه‌های مورد نیاز برای دریافت این وام را اعلام کرد.
وال استریت بالاخره سبز شد
نماد برتر- پس از سه افت متوالی سرانجام بورس آمریکا صعودی شد.
صفحه قبل123456789...34783479صفحه بعد