08:02 | شنبه 10 آبان 1399
Research Analysis Debriefing Day

آرشیو

از تاریخ: تا تاریخ:
معاملات مشکوک سرمایه گذاری صدر تامین ، دو شرکت بیمه و ۱۲ نماد
نماد برتر- در روز افت ۱۳ هزار و ۶۹۸ واحدی شاخص ، سرمایه گذاری صدر تامین، دو شرکت بیمه به همراه ۱۲ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.
درآمد کارگزاری‌ها در سطوح باورنکردنی
نماد برتر- به لطف حضور همگانی مردم در بازار سرمایه و سرازیر شدن نقدینگی به این بازار، شرکت‌های کارگزاری به منافع بالایی دست یافتند.
ارزش بازار "وامید" افزایشی نبود
نماد برتر- ارزش بازار شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۲۸۱ هزار و ۳۲۹ میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال به یک بیلیون و ۴۲۶ هزار و ۱۴۸ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال رسید.
"وساپا" ۱۷۱ میلیارد سود کسب کرد
نماد برتر- گروه سرمایه‌گذاری سایپا در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۷۱ میلیارد و ۶۸۱ میلیون ریال سود کسب کرد.
"وتوصا" خریدار و فروشنده بود
نماد برتر- گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵ میلیارد و ۲۹۱ میلیون ریال سود کسب کرد.
مروری بر پرتفوی مهرماه "گوهران"
نماد برتر- شرکت سرمایه‌گذاری گوهران امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۷۱ میلیارد و ۶۸۱ میلیون ریال سود کسب کرد.
پیگیری چهار اقدام "کچاد" برای حمایت از سهام و مالکان عمده
نماد برتر- شرکت چادرملو که دیروز با رشد قیمت و صف خرید روبرو بود از پیگیری و انجام چهار اقدام در راستای حمایت سهام و مالکان عمده خبر داد .
تمام محصولات فولادی بزودی در بورس کالا عرضه می شود
نماد برتر- سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس از تکمیل طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد طی دو هفته‌ آینده خبر داد و گفت: براساس این طرح تمامی محصولات فولادی باید در بورس عرضه شوند.
۴ پیشنهاد کمیسیون بازار پول و سرمایه و و مرکز پژوهش های اتاق برای نجات بورس
نماد برتر- کمیسیون بازار پول و سرمایه و مرکز پژوهش های اتاق ایران در راستای شفافیت بازار سرمایه، چهار اقدام فوری برای نجات بورس پیشنهاد داد.
فروش اموال دولتی برای تامین منابع توزیع کالاها/ پایان کسری بودجه دولت !
نماد برتر- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ، فروش اموال دولتی را محل تامین منابع مالی توزیع کالاهای اساسی اعلام کرد و مدعی شد کسری بودجه دولت با فروش اوراق تامین شده است .