09:13 | سه شنبه 1 مهر 1399
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
سود تازه وارد بورس 860 درصد رشد کرد
نماد برتر - بازار سرمایه در مدت اخیر کام بسیاری از شرکت ها را شیرین کرده و «وپویا» نیز سوار بر موج بورس شده است.
عرضه کم باشد بازار غیررسمی رونق می یابد/فروش نهاده های دولتی در بازار غیررسمی
نماد برتر- رییس انجمن صنایع خوراک دام وطیور و آبزیان با اشاره به اینکه وقتی واردات و تولید داخلی کنجاله سویا کاهش یابد دیگر کنجاله سویا با قیمت ۲۷۰۰تومان به دست تولیدکننده نمی رسد، گفت:برخی از تولیدکنندگان علی رغم داشتن مجوز تولید و به دلیل اختلاف بسیار زیاد قیمت دولتی و بازار غیررسمی انگیزه ای برای تولید واقعی ندارند و نهاده دولتی را در بخش تولید استفاده نکرده و سهمیه تخصیصی نهاده دولتی را در بازار غیررسمی میفروشند.
قالیباف: حکمرانی نفت و گاز باید بازنگری شود
نماد برتر- مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، جزئیات نهمین جلسه شورای هماهنگی هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌ها درباره حکمرانی نفت و گاز را تشریح کرد.
گشت مشترک بازرسی از داروخانه ها آغاز شد
نماد برتر - سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد ؛ با همکاری بازرسان سازمان حمایت و دانشگاههای علوم پزشکی ، برای کنترل عرضه و قیمت ماسک و اقلام ضدعفونی کننده انجام می شود.
سرمایه "رمپنا" افزایش یافت
نماد برتر- سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه گروه مپنا از محل سود انباشته موافقت کرد.
پروازهای ترکیه از سر گرفته شد+قیمت بلیت
نماد برتر- بالاخره پس از حدود هفت ماه پروازهای ایران-ترکیه از سرگرفته شد و ایرلاین‌های ایرانی از چند روز آینده می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پروازهای خود را به استانبول از سر بگیرند.
«قلرست» با بورس رشد کرد
نماد برتر - شرکت قند لرستان که سال مالی منتهی به تیر ماه دارد اعلام کرده در سال مالی 99 به سود خالص هر سهم 1287 ریالی دست یافته که نسبت به عملکرد سال مالی 98 رشد جالب توجه 199 درصدی را نشان می دهد.
کاهش بیشتر پالایش جهانی نفت در راه است
نماد برتر- پالایشگاه‌های جهانی نفت که ماه‌ها تقاضای ضعیف و سطح بالای ذخایر را پشت سر گذاشته اند، به دلیل ضعیف ماندن تقاضا تحت تاثیر تداوم شیوع ویروس کرونا تولید سوخت را در پاییز کاهش می دهند.
طوفند جدید به کمک بازار نفت آمد
نماد برتر- قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر توقف بخشی از تولید منطقه خلیج مکزیکوی آمریکا به دنبال وقوع یک طوفان گرمسیری افزایش یافت اما روند افزایش قیمتها با احتمال ازسرگیری تولید لیبی و افزایش موارد ویروس کرونا محدود شد.
استفاده حداکثری از توان دانشگاه ها برای افزایش تولید نفت و گاز
نماد برتر- مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: استفاده حداکثری از توان علمی دانشگاه ها برای افزایش تولید و ازدیاد برداشت از میادین نفت و گاز مورد توجه قرار گرفت.
صفحه قبل123456789...32223223صفحه بعد