07:07 | شنبه 10 آبان 1399
Research Analysis Debriefing Day

آرشیو

از تاریخ: تا تاریخ:
تاکنون یک مجوز هم برای توزیع شیرفله‌ای ارائه نکرده‌ایم
پایگاه خبری راد: مدیر کل دفتر بهداشت و مبارزه با بیماری سازمان دامپزشکی گفت: تاکنون این سازمان یک مجوز برای توزیع شیر فله به متقاضیان ارائه نکرده است.
تعیین اعضای هیات تحقیق و تفحص از شرکت ملی دخانیات ایران
پایگاه خبری راد: یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از انتخاب اعضای هیات تحقیق و تفحص از شرکت ملی دخانیات ایران مشتمل بر رضا انصاری، نادر قاضی‌پور، داریوش اسماعیلی، محمد عزیزی، فریدون احمدی، ولی ملکی، محمدرضا منصوری، حسن کامران، نصرالله پژمان‌فر، رضا علیزاده، سیدمحمدجواد ابطحی و سیدجواد حسینی‌کیا خبر داد.
وجود ۱۰۰ میلیون گوشی و تبلت فعال در کشور /همه شهرها تحت پوشش ۳G و ۴G
پایگاه خبری راد: امروز ۱۰۰ میلیون گوشی و تبلت فعال در کشور وجود دارد که از این تعداد ۴۲ میلیون کاربر به خدمات پهن باند دسترسی دارند که اگر این تعداد کاربر را از جمعیتی که به دلیل سن نمی توانند از گوشی و ‌تبلت استفاده کنند جدا کنیم، ضریب نفوذ بالایی بدست می‌آید.
باید به سمت آزادسازی تعرفه‌ها حرکت کنیم
پایگاه خبری راد: رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت: در بخش تقویت رقابت از طریق ساز و کارهای تعرفه‌گذاری باید به سمت آزادسازی تعرفه‌ها حرکت کنیم که البته بخشی از این کار در معاونت بررسیهای فنی و صدور پروانه آغاز شده و باید در آینده نزدیک کامل شود.
ارائه گزارش مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش از آتش‌سوزی پالایشگاه تهران
پایگاه خبری راد: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گزارشی از اقدامات انجام شده مربوط به آتش‌سوزی پالایشگاه تهران را ارائه کرد.
رایزنی با کشورهای اروپایی برای بهره‌مندی از راه آهن آستارا–آستارا
پایگاه خبری راد: قائم‌مقام راه آهن جمهوری آذربایجان از رایزنی دست اندرکاران این کشور با کشورهای مختلف اروپایی برای بهره مندی از کریدور شمال – جنوب و خط آهن آستارا – آستارا خبر داد.
استخدام نیروهای بومی با تنوع قومی
پایگاه خبری راد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر استخدام نیروهای بومی با تنوع قومی تاکید کرد.
تعویق در انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
پایگاه خبری راد: زمان برگزاری انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران که پیش از این قرار بود در 23 آذر برگزار شود با دو هفته تاخیر به هفتم دی ماه موکول شد.
شایعه بنزینی زود خاموش شد!
پایگاه خبری راد: تکذیب شایعه بنزین ۱۵۰۰ تومانی بی‌گمان مهمترین خبر اقتصادی امروز بود.
چرا کارآفرین‌ها از دانشگاه خارج می‌شوند؟
پایگاه خبری راد: معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات، گفت: دانشگاه کارآفرین تمام ابزارها مانند نیروی متخصص و منابع را برای تحقق ایده یک کارآفرین در کنار هم دارد.