09:02 | سه شنبه 1 مهر 1399
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
حذف اپلیکیشن‌های تقلبی از آپ استور
پایگاه خبری راد: طبق گزارش‌های منتشر شده، شرکت اپل برخی از اپلیکیشن‌های تقلبی و گمراه کننده را از اپ استور خود حذف می‌کند.
جدال با بی‌برقی باعث تعطیلی بزرگ‌ترین شهرک صنعتی خاورمیانه
پایگاه خبری راد: قانون شهرک‌های صنعتی در راستای بهبود شرایط واحدهای تولیدی با شرایط تولید و رقابت نزدیک به 30سال گذشته کلنگ‌زنی شد، اما سوءمدیریت منابع از سمت وزارت صنعت «وزارت سابق صنایع و معادن» و وزارت نیرو «اداره‌های برق و آب» باعث شد تا با توجه به پرداخت حق‌السهم آب و برق این واحدهای تولیدی، پس از 10سال، مشکلاتی نظیر آب و برق گریبانگیر واحدهای تولیدی و افت 60تا 70درصدی تولید آنها شود.
رقابت فیس‌بوک مسنجر با واتس‌اپ
پایگاه خبری راد: طبق گزارش‌های منتشر شده، تعداد کاربران اپلیکیشن پیام رسان فیس‌بوک مسنجر از مرز ۱.۳ میلیارد نفر نیز عبور کرده است.
مُهر برند‌های خارجی روی نوشت‌افزار ایرانی
پایگاه خبری راد: تمامی بازارهای مصرفی نیازمند رقابتی سالم بوده و تولیدکنندگان حوزه نوشت‌افزار مخالف واردات نیستند بلکه با واردات بی‌رویه محصولات بی‌کیفیت، غیراستاندارد و البته غیربهداشتی مخالف‌اند.
شکلات سرخ تولید شد
پایگاه خبری راد: اوایل این ماه، یک شرکت سوئیسی نسل سوم شکلات را عرضه کرده که شکلات "روبی"(ruby) نام دارد و دارای رنگ و عطر و طعم شگفت انگیزی است.
معادلات غول‌های انرژی در بازار LNG
پایگاه خبری راد: هشت هفته طول کشید تا بزرگترین کشتی تولید گاز شناور جهان با قایق‌های بکسل از یک کشتی‌سازی کره جنوبی به منطقه‌ای در ۵۰۰ کیلومتری ساحل شمال غربی استرالیا کشیده شود.
ترویج فرهنگ مشارکت و فعالیتهای جمعی از مدارس
پایگاه خبری راد: یک فعال تعاونی معتقد است توانمندی بنگاههای تعاونی و استفاده از ظرفیتهای این بخش موجب حل مشکل اشتغال و ایجاد رفاه در کشور می‌شود.
به جای تاجر و بازاری از کارآفرین استفاده کنید!
پایگاه خبری راد: یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر صیانت از نیروی کار و حفظ اشتغال موجود گفت: باید افراد دارای تفکر کارآفرینی در مدیریتها بکار گرفته شوند.
آزادسازی حق دسترسی مردم به دریا با تغییر طرح‌ها در چابهار
پایگاه خبری راد: معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی گفت: با تئوری‌های آقای آخوندی در حوزه مسئولیت‌پذیری شرکت‌ها و سازمان‌ها در قبال مردم طرح‌ها را در چابهار تغییر دادیم تا حق دسترسی مردم به دریا را آزاد کنیم.
کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز
پایگاه خبری راد: در بازار امروز - شنبه - قیمت طلا، سکه و دلار در مقایسه با قیمت‌های آخر هفته گذشته با روند کاهشی همراه شده است.
صفحه قبل12...3187318831893190319131923193...32223223صفحه بعد