09:11 | سه شنبه 1 مهر 1399
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
قسط دوم معوقات ۸ ساله بازنشستگان صندوق فولاد پرداخت شد
نماد برتر- وزیر کار از پرداخت دومین قسط از معوقات هشت ساله بازنشستگان صندوق فولاد در چند روز گذشته و از محل بازدهی سرمایه‌گذاری‌ها خبر داد.
کام شیرین «تاصیکو» از بورس
نماد برتر- صورت‌های مالی نیمه نخست سال جاری «تاصیکو» حاکی از آن است که 98 درصد درآمدهای عملیاتی از محل سود فروش سرمایه گذاری‌ها حاصل شده است.
زیان انباشته "وبصادر" حذف و سود شناسایی شد/ بی‌نظیر در ۶۸ سال گذشته
نماد برتر- معاون مالی بانک صادرات از عدم زیان انباشته در صورت های مالی ۶ و ۱۲ ماهه و شناسایی سود قابل توجه خبر داد و گفت: بازارگردانی "وسپهر" بصورت کارا و موثر صورت خواهد گرفت.
ارز مورد نیاز گروه بهمن با حواله‌های آزاد تامین می شود
نماد برتر- معاون فروش گروه بهمن با اشاره به دریافت چندین کانتینر قطعات مربوط به CKD ها در آینده نزدیک، گفت: ارز موردنیاز این شرکت با حواله‌های آزاد تامین می شود .
لزوم حذف تقاضای غیرواقعی با عرضه خودرو در بورس کالا
نماد برتر- مسئول کارگروه خودرو در کمیسیون صنایع و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، عرضه خودرو در بورس کالا را بهترین گزینه دانسته و حذف تقاضای غیر واقعی را در ساماندهی بازار موثر اعلام کردند.
وزارت دفاع ایران، سازمان انرژی اتمی، ۲۷ شخص و... تحریم شدند + فهرست کامل
نماد برتر- آمریکا در تصمیمی جدید وزارت دفاع و سازمان صنایع دفاع ایران، سازمان انرژی اتمی ، شرکت ماموت، گروه صنعتی شهید همت و ۲۷ شخص حقیقی و حقوقی مرتبط با برنامه‌ هسته‌ای را تحریم کرد.
برگزاری وبینار نقشه راه جامع امنیت اطلاعات
نماد برتر- معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف وبینار (سمینار آنلاین) نقشه راه جامع کسب مهارت و تخصص در حوزه امنیت اطلاعات برگزار می کند.
تغییر در پروانه انتقال فناوری بی‌سیم ثابت برای برخورداری از باند فرکانسی ۳۵۰۰
نماد برتر- به گفته رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، قابلیت ترابردپذیری و تحرک‌پذیری به پروانه انتقال داده مبتنی‌بر فناوری بی‌سیم ثابت اضافه شده است تا دارندگان پروانه بتوانند از باند فرکانسی ۳۵۰۰ -که تا دوسال آینده به‌عنوان فرکانس نسل پنجم موبایل قابل بهره‌برداری خواهد بود- استفاده کنند.
کالای خرید قدیم باید به همان قیمت قبلی با اعمال درصد سود مجاز فروخته شود
نماد برتر- معاون نظارت و بازرسی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: اگر فروشگاهی کالایی را قبلا خریداری کرده، فقط مجاز به اضافه کردن درصدهای قانونی سود می باشد و بیشتر از این گرانفروشی تلقی می‌شود.
حداکثر قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ فله برای مصرف کننده ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان
نماد برتر- سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت اعلام کرد: حداکثر قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ فله برای مصرف کننده ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان تصویب شد که با توجه به وزن، نرخ شانه نیز تعیین خواهد شد.
صفحه قبل123456789...32223223صفحه بعد