20:11 | دوشنبه 13 مرداد 1399
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
ورود ۳ میلیون و  ۵۸۰ هزار نفر جدید به بورس در سال جاری
نماد برتر- از ابتدای امسال تا ۱۰ مرداد ۳ میلیون و ۵۸۰ هزار کد جدید سهامداری در بازار سرمایه صادر شده است.
آیا ماسک بالاخره به نرخ مصوب می‌رسد؟
نماد برتر- همه واحدهای تولید و توزیع ماسک موظف به درج اطلاعات در سامانه جامع تجارت شدند و دبیر کارگروه مقابله با کرونا وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) ضمن ارائه جزئیات اجرای این طرح، گفت که داروخانه‌ها موظفند میزان کالایی، نام شرکت پخش و قیمت و فاکتور رسمی آن را در این سامانه یا سامانه تیتک وزارت بهداشت تایید کنند چراکه این دو سامانه به هم متصل شده است.
عقبگرد بورس
نماد برتر- شاخص کل بورس که روز گذشته وارد کانال دو میلیون واحد شده بود، امروز روند کاهشی به خود گرفت و مجددا به کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد بازگشت.
میزبانی فرابورس از عرضه نیروگاه گیلان (بگیلان)
نماد برتر- بازار سهام چهارشنبه این هفته میزبان واگذاری ۶ درصد از سهام توسعه مسیر برق گیلان با نماد «بگیلان» در فرابورس است.
کاهش حوادث صنعت نفت در سال‌های اخیر
نماد برتر- وزیر نفت از کاهش حوادث آسیب‌پذیر صنعت نفت در سال‌های اخیر با ابلاغ دستورالعمل‌ها خبر داد و گفت: ما در مقابل جان انسان‌ها و ثروت کشور مسئولیم.
پاسخ به چند سوال بازنشستگان درباره تسهیلات خرید سهام "ETF مالی یکم" و "صندوق مدیریت ثروت"
نماد برتر- مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری در ارتباطی با بازنشستگان و مخاطبان از طریق صفحه صندوق بازنشستگی کشوری در اینستاگرام، به سوالات مطرح شده پیرامون تسهیلات خرید سهام "ETF مالی یکم" و "صندوق مدیریت ثروت" پاسخ داد.
قیمت مرغ همچنان در اوج/ کاهش قیمت ها از نیمه مرداد
نماد برتر- رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: در حال حاضر قیمت مرغ برای مصرف کننده در خرده فروشی ها ۱۹هزارو۲۰۰تومان و قیمت هرشانه تخم مرغ ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان است.
سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
نماد برتر- در پی ناهماهنگی زمان تعطیلات تابستانی دو خودروساز بزرگ کشور، انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو ضمن تاکید براینکه اعمال تاریخ‌های متفاوت برای تعطیلات تابستانی دو شرکت خودروسازی موجب بی‌نظمی در تولید قطعات و تامین کسری‌ها خواهد شد، خواستار انتخاب زمان واحد برای اعمال این تعطیلات شد.
مهلت ثبت نام وام کرونا تمام شد
نماد برتر- مهلت ثبت نام وام کرونا که پیش از این تا ۵ مرداد تمدید شده بود، پایان یافت هرچند که به دلیل بروز مشکلاتی که برای ثبت نام برخی از متقاضیان ایجاد شده احتمال تمدید مهلت ثبت نام وجود دارد.
بیت‌کوین مرز ۱۰ هزار دلار را رد کرد
نماد برتر- قیمت بیت‌کوین برای اولین بار از ابتدای ماه ژوئن سال جاری میلادی، اکنون بار دیگر به بیش از ۱۰ هزار دلار رسیده است.
صفحه قبل123456789...30153016صفحه بعد