16:33 | شنبه 4 بهمن 1399
Research Analysis Debriefing Day
پژو ۲۰۷ پانوراما دارای استاندارد ECE اروپا است/ تست‌های ویژه برای سقف شیشه‌ای
نماد برتر- مدیر پروژه محصول ۲۰۷ پانوراما با اشاره به این‌که این خودرو آزمون‌های ایمنی مورد نیاز عبور کرده، گفت: بر اساس نتایج مثبت حاصل از تست‌ها و ارزیابی‌های به‌عمل آمده، پژو ۲۰۷ پانوراما موفق به کسب گواهینامه‌های استاندارد اروپایی (ECE) شده است.
محصولات ایران خودرو و سایپا تا پایان سال گران نمی شود/تغییرات 6 ماهه یا یکساله
نماد برتر- رئیس شورای رقابت از عدم افزایش قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا تا پایان سال خبر داد و گفت: قیمت خودرو روند کاهشی دارد و نمی خواهیم با صدور مجوز افزایش قیمت باعث التهاب بازار شویم.
سود هر سهم "ختوقا" ۳۲۵ درصد افزایش یافت
نماد برتر- گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۴ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸ ریال اعلام شده بود، افزایش ۳۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.
آخرین قیمت روز ۲۵ محصول ایران خودرو و سایپا در محدوده ۱۰۷ تا ۹۱۰ میلیونی
نماد برتر- آخرین قیمت روز کارخانه ای و بازار ۲۵ محصول ایران خودرو و سایپا با محدوده ۱۰۷ تا ۹۱۰ میلیون تومانی اعلام شد.
اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
نماد برتر- گرچه مسئولان در مناطق آزاد اعلام کردند که نه شورای عالی مناطق آزاد و نه مناطق هیچ درخواستی برای ترانزیت خودروی آمریکایی فی مابین مناطق نداشته اند، اما مستندات، نشان می دهد قبل از آن، شورای عالی مناطق آزاد طی مکاتبه ای با معاونت حقوقی ریاست جمهور برای ترانزیت خودروهای آمریکایی و رفع موانع ایجاد شده از سوی گمرک ایران رایزنی کرده است.
"خمهر" با سود اندک از زیان خارج شد
نماد برتر- شرکت مهرکام پارس، در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹ از تحقق سود ۴ریالی خبر داد.
چه خودروهایی قرار است ۲۰۲۱ عرضه شوند؟
نماد برتر- بیشتر خودروسازان مطرح جهان در حال حرکت به سمت خودروهای هیبریدی هستند.
خودرو ۱۰ درصد دیگر ارزان شد/ خریدار نیست
نماد برتر- نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران، از ریزش ۱۰ درصد دیگر قیمت خودروها در بازار طی یک هفته اخیر خبر داده و اعلام کرد که با توجه به کاهش نرخ ارز در کشور، به‌تبع آن کالاهای سرمایه‌ای همچون خودرو و سکه نیز با کاهش قیمت مواجه شده‌اند.
ضرورت برخورداری خودروهای حمل پسماند تهران از معاینه فنی
نماد برتر- طی ماه‌های اخیر گزارش‌های متعددی از نشت شیرابه از خودروهای حمل پسماند منتشر شده است که علاوه‌بر ایجاد خطر لغزندگی معابر و جاده‌ها باعث آلودگی خاک و منابع آب‌ می‌شود و می‌تواند آثار مخربی بر محیط زیست و سلامت انسان‌ها برجای گذارد. در این شرایط رییس اداره محیط زیست انسانی استان تهران تاکید کرد: نوسازی ناوگان حمل و نقل پسماند امری ضروری است که باید در اسرع وقت صورت گیرد.
بخشی از معاملات امروز سایپا و ایران خودرو تایید نشد + علت
نماد برتر- بورس تهران از عدم تایید بخشی از معاملات امروز شرکت های سایپا و ایران خودرو به دلایل نظارتی خبر داد.