20:08 | پنجشنبه 26 فروردين 1400
Research Analysis Debriefing Day
بخشی از معاملات سهام سایپا باطل شد
نماد برتر- بورس تهران بدون ارایه توضیح از عدم تایید و ابطال بخشی از معاملات سهام دیروز شرکت سایپا خبر داد .
آغاز ثبت‌نام در طرح پیش‌فروش ۴ محصول ایران‌خودرو
نماد برتر - ثبت‌نام برای شرکت در طرح پیش‌فروش حداکثر یکساله چهار محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو شامل دناپلاس توربو اتوماتیک، راناپلاس، سورن پلاس و پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای از امروز (چهارشنبه) آغاز شده و تا شنبه هفته آتی (۲۸ فروردین ماه) ادامه خواهد داشت.
گمانه زنی قیمت محصول جدید ایران خودرو در محدوده ۲۸۹ تا ۳۲۰ میلیون تومانی
نماد برتر- در حالی هنوز قیمت محصول جدید ایران خودرو توسط شورای رقابت نهایی نشده که برخی گمانه زنی از بهای ۲۸۹ تا ۳۲۰ میلیون تومانی " تارا " حکایت دارد.
6 شرکت برای برگزاری مجمع آماده می شوند
نماد برتر - زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده پارس خودرو و هفت شرکت دیگر به همراه لغو مجمع عادی بطور فوق العاده سهم بازار پایه ای اعلام شد.
سواد مالی کم یا بازی سیاسی...!
نماد برتر - ورود مستقیم و به ‌دور از تحلیل بخش قابل ‌توجهی از سرمایه ‌گذاران جدید و بی ‌تجربه در اوج بازار باعث شد اصلاح و روند ریزشی قیمت سهام ادامه ‌دار شده و به بی‌اعتمادی و ترس سرمایه‌گذاران دامن بزند اما با این حال نباید بازار بدهی را در ریزش قیمت سهام متهم کرد.
درآمد 13 هزار میلیاردی «خاور»
نماد برتر - بیشترین محصول فروش رفته "خاور" طی سال مالی ۹۹ «وانت آریسان» با ۴.۷۹۴ دستگاه بوده و رتبه بعدی را محصول «کامیون سنگین» با ۲.۸۸۵ دستگاه به خود اختصاص داده است.
«قیستو» و «تماوند» سرسبزهای بورس
در سالی که گذشت بسیاری از سهامداران متضرر شدند و شادترین آن‌ها کسانی بودند که نماد آن سهم مدت‌های مدید متوقف بود.
«کساپا» و رشد 76 درصدی درآمدها
نماد برتر - بیشترین میزان فروش سایپا شیشه در اسفندماه سال ۹۹ از بخش «شیشه‌های ایمنی تیبا» بوده است.
بورس در نوروز باز است!
نماد برتر - برنامه تعطیلات نوروزی بازار حاکی از آن است که این بازار صرفا در روزهای تعطیل رسمی بسته است و در سایر روزهای نوروز ۱۴۰۰ فعالیت بازار برقرار خواهد بود.
دعوت مردم برای ورود به بورس کاملا درست بود!
نماد برتر - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با تاکید بر این‌که دعوت مردم به سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه کار درستی بود، از احتمال حذف دامنه نوسان در آینده خبر داد.