19:41 | سه شنبه 11 مهر 1402
Research Analysis Debriefing Day
حال همه خوب است جز ما و ایران
نماد برتر - حال دلمان خوب نیست اما؛ باید برگشت و نوشت تا شاید پر شود جای خالی حقیقت درمیان نوشته هایی که به جای بوی راستی بوی دروغ و دورویی می دهند.
کاهش ۴ تا ۶ میلیونی اکثر خودرو‌ها در یک ماه
نماد برتر- بررسی روند قیمت انواع خودروهای پرتیراژ در طول حدوداً یک ماه اخیر در بازار نشان می‌دهد، قیمت اکثریت خودروها بطور متوسط چهار تا ۶ میلیون تومان کاهش داشته‌ است.
بورس آماده برای جهشی غیرواقعی!
نماد برتر - به نظر می رسد بازار سرمایه قرار است برای بار چندم به کمک بودجه دولت آماده و جیب دولتی ها را از جیب سهامداران پر کند و در این را حتی از شاخص سازی مجدد نیز دریغ نخواهد کرد.
فرصت افزایش سرمایه "ولیز" به مدت ۳۰ روز تمدید شد
نماد برتر- شرکت لیزینگ ایران از تمدید مجوز افزایش سرمایه خبر داد.
 تحول در خودروسازی شدنی است
نماد برتر- سخنگوی دولت گفت: اقدامات صورت گرفته در ۲۰۰ روز اول دولت سیزدهم به خوبی نشان می‌دهد ‎تحول در خودروسازی با مدیریت جهادی کاملا شدنی است.
شاخص‌کل "بورس" با سرعت ۲۳ هزارتایی آغاز کرد/ خودرویی‌ها به وقت عرضه
گروه خودرو با عرضه‌های جدی روبرو شد و اگرچه برخی سهام کلیدی آن توانستند صف خرید خود را حفظ کنند، اما تعدادی از سهام آن حتی در مقادیر منفی مبادله شدند و البته خودرویی‌ها امروز حجم پول حقیقی بالایی را به نیش کشیدند.
تولید خودرو در ۱۰ ماهه امسال به ۸۰۰ هزار دستگاه هم نرسید
نماد برتر- در حالیکه مدت زمان زیادی تا پایان سال باقی نمانده و خودروسازان و وزیر صمت قول افزایش تولید و عرضه داده بودند، اما آمار تولید خودروهای سواری طی ۱۰ ماهه امسال نشان می‌دهد که آمار تولید این خودروهای پرتقاضا به ۸۰۰ هزار دستگاه هم نرسیده و تولید یک میلیون دستگاه شاید بعید باشد.
از بی برنامگی «عشقی» تا ادامه ریزش‌های مشکوک!
نماد برتر - پس از گذشت بیش از 4 ماه از روی کار آمدن دولت جدید و معرفی وزیر اقتصاد و روسای تازه نفس برای بازار سرمایه؛ گویا بی برنامگی «عشقی» و یارانش مشکلات بازار را افزایش داده و این در حالی است که بورس و نجات آن از اولویت‌های رئیس‌جمهور بود.
صنایع مولد کشور به خانه تکانی نیاز دارند
به گزارش نماد برتر، اقتصاد هر کشوری بر اساس میزان تولید و حرکت اقتصادی آن سنجیده می شود یعنی شما نمی توانید از کشوری که فعالیت اقتصادی آن بر پایه دلالی، واردات، مونتاژ و فروش بنا نهاده شده است توقع رشد و توسعه داشته باشید.
فروش اموال به «ولبهمن» رسید!
نماد برتر - شرکت بهمن لیزینگ از نقل و انتقال دارایی‌های ثابت شرکت خبر داد.