13:33 | شنبه 25 فروردين 1403
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

سهام بورسی

«وملی ایران» به سود رسید
نماد برتر- شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۱، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۴۷ میلیارد و ۳۲۶ میلیون ریال سود کسب کرد.
«ونفت» خریدار و فروشنده نبود
نماد برتر- شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۱، سهام هیچ شرکت را نخرید و نفروخت.
شناسایی سود خالص ۴۶۳ میلیارد تومانی "مدیریت"
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری گفت: سودآوری شرکت رشد چشمگیری داشته و ۶۶۰ میلیارد تومان سود خالص را در سال ۹۹ به ارمغان آورده و در ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ نیز سود خالص شرکت ۴۶۳ میلیارد تومان شناسایی شده است.
۲۴ همت سرمایه‌گذاری به نفع زغال‌سنگی‌ها
نگاهی به افتتاح ابر پروژه تولید فولاد در زرند و اثرگذاری آن روی صنعت زغال‌سنگ کشور حاکی از آن بوده که یک پروژه برد-برد به نفع دو صنعت فولادی و زغالی شکل گرفته است.
ارزش بازار "ومعادن" ۶ هزار میلیارد افزایش یافت
نماد برتر- ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰، با افزایش ۶ هزار و ۳۵۵ میلیارد و ۱۴ میلیون ریال به یک بیلیون و ۹۵ هزار و ۱۶۸ میلیارد و ۵۷۱ میلیون ریال رسید.
زیان های 80 درصدی با یارانه؛ حل می شود!
نماد برتر - یک کارشناس اقتصادی مصوبات دولت برای حمایت از بورس را تورم‌زا دانست و گفت: در این زمینه بهترین راهکار این است که درآمد حاصل از مالیات بر نقل‌وانتقال سهام به عنوان یارانه به سهامداران خرد متضرر شده از بورس پرداخت شود.
سهامدارن «شستا» می فروشند!
نماد برتر - سود‌های غیرعملیاتی ناشی از فروش‌های بلوکی و عمدتا معاوضه‌ای که تنها سود‌هایی کاغذی و البته غیر قابل تقسیم را در صورت‌های مالی این شرکت‌های سرمایه‌گذاری نمایان می‌کند.
"مدار" به سود رسید
نماد برتر- شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۲ میلیارد و ۱۲ میلیون ریال سود کسب کرد.
ارزش بازار "میدکو" افزایشی شد
نماد برتر- ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۴ میلیارد و ۵۵۴ میلیون ریال به ۲۳ میلیارد و ۲۸ میلیون ریال رسید.
حداکثر سود در انتظار سهامداران «وبوعلی»
نماد برتر - سال مالی 1399 شرکت سرمایه گذاری بوعلی با رشد حدود 5 برابری سودآوری به پایان رسید و بازار سهام در کنار تورم سود خوبی را عاید این شرکت کرد.
سودسازی «وغدیر» در زمین «ثاخت»
نماد برتر - شرکت سرمایه‌گذاری غدیر سال مالی خود را با رشد 89 درصدی سود به پایان رساند و برای سال 1400 فرصت‌های فروش شرکت‌های راکد و عرضه اولیه زیرمجموعه‌ها را در پیش دارد.
ارزش بازار "ونفت" کاهشی شد
نماد برتر- ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۵۷۶ میلیارد و ۴۱۴ میلیون ریال به ۲ هزار و ۷۹۱ میلیارد و ۲۳۱ میلیون ریال رسید.
پرتفوی بورسی "سدبیر"  ۱۷.۱میلیارد ریال افزایش یافت
نماد برتر- شرکت سرمایه گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان در صورت های مالی ۹ ماهه از رشد ۱۷میلیارد و ۱۳۵میلیون ریالی پرتفوی بورسی خود خبر داد.
"وامید" خریدار و فروشنده بود
نماد برتر- شرکت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴۷۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال سود کسب کرد.
مروری بر پرتفوی دی ماه "وبهمن"
نماد برتر- ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۱۱ هزار و ۶۴۴ میلیارد و ۷۶۴ میلیون ریال به ۳۹ هزار و ۲۰۷ میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال رسید.
صفحه قبل | صفحه بعد