05:44 | سه شنبه 12 مرداد 1400
Research Analysis Debriefing Day
افزایش 42 درصدی درآمد ماهانه «تایرا»

1400/04/02 13:02

چه خبر از نمادهای بورسی:

افزایش 42 درصدی درآمد ماهانه «تایرا»

نماد برتر - بیشترین محصول فروش رفته «بازار داخلی» "تایرا" در خرداد‌ماه سال جاری، در اختیار «تراکتور ۴۷۵ دو دیفر» با ۷۶۱ دستگاه بوده که نسبت به ماه گذشته ۳۶ درصد افزایش فروش را تجربه کرده است.

به گزارش نماد برتر، شرکت تراکتورسازی ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خرداد‌ماه سال جاری، مجموع درآمد‌های عملیاتی خود را طی این دوره یک‌ماهه برابر با مبلغ ۵.۰۸۷ میلیارد ریال شناسایی کرده، این درآمد‌های به‌دست‌آمده از ۲ بخش «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» بوده که عمده درآمد‌ها از فروش محصولات در بازار داخلی کسب‌شده، از ابتدای سال مالی تا انتهای خرداد‌ماه سال ۱۴۰۰ نیز مجموع درآمد‌های حاصل‌شده را ۱۰.۳۶۶ میلیارد ریال ثبت کرده است.


بر پایه این گزارش صورت گرفته، میزان درآمد حاصل‌شده شرکت تراکتورسازی ایران در بهمن سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱.۲۸ درصد رشد را تجربه کرده و در مقایسه با ماه گذشته نیز ۴۲ درصد افزایش درآمد را ثبت کرده، از ابتدای سال مالی تا پایان خردادماه سال جاری درآمدی که حاصل‌شده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۳۷ درصد رشد را شاهد بود.


بر اساس این گزارش، تراکتورسازی ایران در خردادماه سال جاری مجموع فروش محصولات خود را طی این دوره برابر با ۲.۱۸۶ دستگاه اعلام کرده که عمده این فروش محصولات در بازار داخلی بوده، فروش محصولات "تایرا" در خرداد‌ماه سال ۱۴۰۰ نسبت به ماه گذشته ۳۵ درصد افزایش فروش محصولات را به همراه داشته، همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۳۶ درصد افزایش فروش را به ثبت رسانده است.


بر پایه این گزارش، بیشترین محصول فروش رفته «بازار داخلی» "تایرا" در خرداد‌ماه سال جاری، در اختیار «تراکتور ۴۷۵ دو دیفر» با ۷۶۱ دستگاه بوده که نسبت به ماه گذشته ۳۶ درصد افزایش فروش را تجربه کرده، همچنین از ابتدای سال مالی تا پایان خردادماه میزان فروش این محصول ۱.۶۶۹ دستگاه بوده است.