05:08 | شنبه 21 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

ترکیه
در کشور کمبود ارز نداریم/ عدم نظارت بر بازار، ضعف دولت و مجلس است
نماد برتر- یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه به اندازه کافی ارز در کشور وجود دارد، تاکید کرد: این ارزها در بازار دلالی در حال جابجا شدن است، ایجاد اعتماد در مردم از سوی دولت تا مردم ارز را بازگردانند و در اختیار دولت قرار دهند می تواند کارآمد باشد.
امارات دو سال است که با دولت اسد همکاری نزدیک دارد
نماد برتر- سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: در جهت حمایت از کالای ایرانی و احقاق حق واردکنندگان رسمی با عرضه کنندگان مواد دخانی تقلبی و قاچاق برخورد می‌شود.
 لیبی: دولت وفاق ملی منقضی شده است
نماد برتر- یکی از مسوولان ارتش ملی لیبی اعلام کرد، صلاحیت دولت وفاق ملی پایان یافته است و نیروهای "ارتش ملی" آماده دفاع از ملت لیبی در برابر اشغالگری ترکیه هستند.
میکروسکوپ‌های ایرانی وارد بازار رقابتی اروپایی و آسیایی می‌شوند
نماد برتر- میکروسکوپ‌ تولیدی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان پس از آنکه توانست اعتماد مشتریان داخلی را جلب کند، راهی بازارهای بین المللی شده و قرار است در بازار رقابتی اروپا این محصول جایگاه خود را بیابد.
پولداران اصفهانی در ماه چقدر هزینه می‌کنند؟
نماد برتر- طی چند سال گذشته افزایش نرخ تورم، نوسانات ارزی و از همه مهمتر افت ارزش پول موجب گسترش فاصله طبقاتی، توزیع نامتعادل درآمد و ثروت و ... شده است.
تورم ترکیه روی دور صعودی
نماد برتر- نرخ تورم ترکیه از ۱۲ درصد نیز گذشت.
ایران می‌تواند کل نیاز برقی کشورهای همسایه را پاسخ دهد
نماد برتر- مدیرعامل شرکت توانیر گفت: ایران پتانسیل بالایی در حوزه صادرات برق دارد تاجایی که می توانیم با افزایش بهره وری و توسعه شبکه کل نیاز برقی کشورهایی که با آن ها مرز خاکی داریم را پاسخ دهیم.
بهترین کشورها برای راه اندازی کسب و کار
نماد برتر- سنگاپور باز هم بهترین کشور جهان برای راه اندازی کسب و کار شناخته شد.
بسته ۲۱ میلیارد دلاری گروه ۲۰ برای مقابله با کرونا
نماد برتر- کشورهای عضو گروه ۲۰ متعهد شدند بودجه مشترک خود برای مقابله با کرونا در سطح جهان افزایش دهند.
کدام کشورها بیش‌ترین کاربران اینستاگرامی را دارند؟
نماد برتر - تازه ترین آمارهای منتشر شده در آوریل ۲۰۲۰ فهرستی از ۲۰ کشور را که کاربران آن بیش‌ترین استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام را به نام خود ثبت کرده‌اند، نشان می‌دهد.
گاز در آستانه انفجار!
نماد برتر - اتفاقات اخیر در بازار انرژی دامن‌گیر گاز نیز شده است و طبق گفته کارشناسان، بازار جهانی ۶۰۰ میلیارد دلاری گاز با اشباع عرضه فوق‌العاده بالایی دست و پنجه نرم می‌کند و احتمال کاهش بیشتر قیمت گاز نیز وجود دارد.
مرزهای ترکیه با ایران باز می شود
وزیر بازرگانی ترکیه اعلام کرد که این کشور گذرگاه مرزی گوربولاک با ایران و گذرگاه مرزی هابور با عراق را در هفته جاری خواهد گشود.
بورس سرمایه های خارجی را جذب می کند
نماد برتر - معاون اقتصادی وزیر امور خارجه اظهار کرد : شرایط بازار بورس در ماه‌های اخیر موجب ورود سرمایه گذاران کشورهای خارجی به خصوص ایرانیان خارج از کشور در این بازار خواهد شد.
تعویق ازسرگیری پروازهای ترکیش ایرلاین
نماد برتر- شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین امروز از تمدید تعلیق و لغو پروازهای بین‌المللی خود تا اواسط ماه آینده میلادی خبر داد.
قیمت فراورده‌های نفتی ایران افزایش یافت
نماد برتر- سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: در حال حاضر قیمت فراورده‌های نفتی و پتروشیمی افزایش نسبی یافته است و می‌توان نسبت به بهبود وضعیت این بازار امیدوار بود.
صفحه قبل | صفحه بعد