14:05 | جمعه 13 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

بازار ارز
افت دلار در معاملات جهانی
نماد برتر- شاخص دلار در معاملات امروز عقب نشست.
دومین روز آرام دلار
نماد برتر- شاخص دلار برای دومین روز متوالی تقریبا بدون تغییر باقی ماند.
ثبت دومین کانال شکنی متوالی یورو در برابر دلار
نماد برتر- یورو موفق شد برای دومین روز متوالی یک کانال جدید در برابر دلار بشکند.
دلار عقب رفت
نماد برتر- شاخص دلار از کانال ۹۷ واحدی عقب نشست.
بیش از ۲۰ میلیارد دلار منابع ارزی در خانه‌هاست
نماد برتر- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که اقتصاد کشور در خصوص مسائل ارزی قابل مدیریت است، گفت: بیش از ۲۰ میلیارد دلار منابع ارزی کشور در خانه‌ها است که این به خاطر سیاست‌های گذشته مالی بانک مرکزی می‌باشد.
ریزش اندک دلار
نماد برتر- شاخص دلار در معاملات ابتدای هفته اندکی عقب نشست.
بازار مسکن محاصره شد
نماد برتر-آخرین تکه از پازل امنیتی شدن بازار مسکن با اعلام آمادگی پلیس برای ورود به این بازار چیده شد. رشد قیمت مسکن در ماه‌های گذشته با واکنش هایی از سوی نمایندگان مجلس یازدهم همراه بود؛ مجلسی که پیکان انتقادات را به سوی دولت نشانه گرفت‌ و شرایط را برای تصمیمات خلق الساعه از سوی دولت فراهم کرد.
ادامه رشد بانکی ها در بازار سرمایه
نماد برتر- 25 خرداد، شاهد عرضه صف‌های خرید و بازار متعادلی خواهیم بود. به نظر می‌رسد که ادامه رشد بازار بستگی به رویداد‌های مثبت جدید خواهد داشت.
جزئیات سیاست هدف‌گذاری تورم
نماد برتر- بانک مرکزی در راستای شرح و بسط سیاست «هدف گذاری تورم» سوالات مورد توجه صاحب نظران و افکار عمومی را توسط اداره بررسی‌ها و سیاست‌های اقتصادی بانک مرکزی پاسخ داده است.
شکلات سوئیسی هم کرونا گرفت!
نماد برتر - رشد اقتصادی سوییس به کمترین سطح ۴۰ سال اخیر رسید.
سال 99  و کاهش رشد اقتصادی!
سرپرست مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: از سال ۹۰ به بعد ظرفیت رشد اقتصادی کشور که از طریق تشکیل سرمایه در بخش ماشین آلات و ساختمان لحاظ می‌شد، در حال کاهش است.
افزایش قیمت نفت واقعی در همه نقاط جهان
نماد برتر- از خاورمیانه تا سیبری، از دریای شمال تا آمریکای لاتین، قیمت محموله‌های نفت تحت تاثیر رشد قیمت‌ها در بازارهای معاملات آتی، تقریبا در همه جا صعود کرده است.
صعود دلار معاملات خارجی
نماد برتر- شاخص دلار در معاملات امروز جهانی صعودی شد.
تازه ورودهای بورسی چگونه مدیریت می‌شوند؟
کارشناسان اقتصادی و کارشناسان بازار سرمایه، عقاید مختلفی درمورد نقش صندوق‌های ETF در کنترل رفتار هیجانی جدیدالورودهای بازار سرمایه دارند. عده‌ای بر این باورند که این صندوق‌ها باعث تعلق خاطر سرمایه‌گذاران نمی‌شوند و به رفتار هیجانی آن ها دامن می زند، اما در مقابل کارشناسانی هستند که اعتقاد دارند صندوق‌های ETF با حذف برخی پیچیدگی‌ها و ساده‌سازی فرایند سرمایه‌گذاری در بورس می‌توانند در وضع ملتهب کنونی بازار سرمایه، با جذب سرمایه‌گذاران غیرحرفه‌ای به ثبات بازار کمک کنند.
موسوی: رونق بورس موجب ایجاد گشایش در اقتصاد کشور می‌شود
نماد برتر- یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که رونق بورس به ایجاد گشایش در اقتصاد کشور می‌انجامد، هشدار داد که با تمهیداتی باید جلوی تبدیل این فرصت به تهدید را گرفت.
صفحه قبل | صفحه بعد