08:27 | چهارشنبه 18 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

استانی
جایگزینی ۸۰ هزار کیلومتر کابل خودنگهدار با شبکه سیم‌ مسی
نماد برتر- مدیرعامل توانیر گفت: جایگزینی ۸۰ هزار کیلومتر کابل خودنگهدار با شبکه سیم‌ مسی در دولت تدبیر و امید میسر شد.
قیمت تخم مرغ اعلام شد
نماد برتر- سازمان حمایت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی بسته به وزن آن، حدود ۲۰.۰۰۰ تومان تعیین شده و با هرگونه افزایش قیمت تخم مرغ بیش از نرخ مصوب برخورد قانونی خواهد شد.
مشاغل پرخطر اعلام شدند
نماد برتر- در پی آخرین مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اتاق اصناف ایران شیوه اجرای این طرح در واحدهای صنفی را مبتنی بر بخشنامه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت کشور اعلام کرد.
آخرین وضعیت حمل کالاهای ضروری تا دیروز
نماد برتر- معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد: طی سه هفته گذشته حمل و نقل کالاهای اساسی و ضروری مردم با کامیون و تریلی 35 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته و حمایت‌های ویژه‌ای از راننده‌های فعال کامیون صورت گرفته است.
آماده‌باش برای هشدار سیل و ریزش کوه از امشب
نماد برتر- معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از احتمال وقوع سیلاب و طغیان رودخانه‌های فصلی و ریزش کوه و رانش زمین در پی بارش‌های شدید و پیش‌بینی شده در برخی استان‌های کشور خبر داد.
دستور واگذاری آنی کالاهای پزشکی و بهداشتی از سوی سازمان اموال تملیکی
نماد برتر- سازمان اموال تملیکی در پی شیوع ویروس کرونا، طی بخشنامه‌ای واگذاری آنی کالاهای پزشکی و بهداشتی مورد نیاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به کلیه مدیریت‌های استانی خود ابلاغ کرد.
تب‌ کرونا بر جان پایتخت گل ایران
نماد برتر- با شیوع بیماری ویروس کرونا در ایران، علاوه بر آسیب رسیدن به سلامت بخشی از جامعه، تبعات منفی زیادی به اقتصاد کشورمان تحمیل شد که بخشی از آن در حوزه تولیدات کشاورزی از جمله گل و گیاه بوضوح قابل مشاهده است.
افزایش 50 درصدی صادرات به اوراسیا
نماد برتر- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صادرات ما به اوراسیا در طول سه ماه گذشته 50 درصد افزایش یافته است.
کدام واحدها در اولویت دریافت ضمانت‌نامه‌اند؟
نماد برتر- مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، واحدهای نیمه‌تعطیل، تعطیل و واحدهای مستقر در مناطق محروم را از جمله اولویت‌های این صندوق برای صدور ضمانت‌نامه برشمرد و از توقف صدور ضمانت‌نامه برای طرح‌های ایجادی خبر داد.
رشد منفی اقتصادی جایگاه کشور در رقابت‌پذیری اقتصادی را کاهش می‌دهد
پایگاه خبری راد: رئیس انجمن مدیران صنایع شهرستان ساوه گفت: رشد منفی اقتصادی موجب تنزل جایگاه ایران در رقابت‌پذیری اقتصادی می‌شود.
عسل کُنار استان بوشهر ثبت ملّی شد
پایگاه خبری راد: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر ثبت ملی عسل کنار استان بوشهر را از مهم ترین دستاوردهای زنبورداران دانست و گفت: این مهم نشان از تمایز عسل کنار استان با عسل تولیدی دیگر استان‌ها است.
سایه احتمال وقوع سیل بر سر ایران
پایگاه خبری راد: سایه وقوع سیل از ابتدای سال و پس از وقوع سیلاب‌هایی که دامن آن بسیاری از استان‌های کشور را گرفت، بر سر ایران سنگینی می‌کند و در حالی که به تازگی وارد سال آبی ۹۹-۹۸ شده‌ایم، پیش‌بینی‌ها باز هم از بارش بیش از میزان نرمال و احتمال وقوع سیل در نقاط مختلف حکایت دارد.
انجام نخستین پرواز مسافری فرودگاه پیام همزمان با تاسوعا
پایگاه خبری راد: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد، نخستین پرواز مسافری این فرودگاه، فردا همزمان با روز تاسوعا توسط شرکت هواپیمایی زاگرس، به مقصد مشهد آغاز می‌شود.
فرار مالیاتی به معنای دست کردن در جیب ملت و بیت المال است
پایگاه خبری راد: رییس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه فرار مالیاتی به معنای خیانت و دست کردن در جیب ملت و بیت المال است، گفت: کسانی که اصل بدهی مالیاتی خود را تا تاریخ ۳۰ مهر ماه امسال پرداخت کنند خوش حساب به شمار می آیند و جرایم مالیاتی آن ها نیز بخشوده می شود.
جزییات طرح جدید بیمه بیکاری
پایگاه خبری راد: معاون اشتغال وزیر کار با تشریح جزییات طرح جدید پرداخت بیمه بیکاری گفت: افرادی که دوره‌های کارورزی را گذرانده باشند و در جایی مشغول به کار شوند، وزارت کار سهم بیمه کارفرمای آنها را می‌پردازد.
صفحه قبل | صفحه بعد