15:35 | جمعه 13 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day
چاپ

1398/01/09

پذیرش آگهی 5
اختلالات خواب چرخ تکنولوژی را می‌چرخاند

اختلالات خواب چرخ تکنولوژی را می‌چرخاند

پایگاه خبری راد: اختلالات خواب در سال‌های اخیر موجب شده است که تکنولوژی‌های جدید به سمت و سویی پیش بروند که به برطرف کردن آن بینجامد.

به گزارش پایگاه خبری راد،  این روزها که گجت یا ابزارهای هوشمند از محبوبیت و استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران مواجه شده است، به نظر می‌رسد که شرکت‌های متعددی در عرصه حفاظت از سلامت و وضعیت بدنی و روحی افراد فعالیت‌های گسترده‌ای انجام دادند.

به تازگی کارشناسان و تحلیلگران فعال در مؤسسات تحقیقاتی، گزارش‌هایی را منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد اختلالات و مشکلات خواب در کاربران در سال‌های اخیر موجب شده است که بسیاری از غول‌های تکنولوژی و شرکت‌های تولیدکننده موبایل به سمت و سوی طراحی، تولید و توسعه گجت های هوشمندی که این معضل را برای آن‌ها حل و برطرف کند، ترغیب شده و پیش رفته‌اند. به گونه‌ای که هم اکنون کاربران و علاقمندان به تکنولوژی قادر خواهند بود با خریداری و استفاده از گجت های هوشمندی نظیر ساعت، مچ بند و گردنبندهای هوشمند میزان و کیفیت خواب خود را بررسی کنند.

این کارشناسان همچنین عنوان کرده‌اند که اختلالات خواب در سال‌های اخیر میلیون‌ها دلار سرمایه را به سمت شرکت‌های تولیدکننده موبایل و سایر کمپانی و استار تاپ‌های فعال در حوزه فناوری جذب کرده و موجب شده است که گجت‌های هوشمند متعددی بدین منظور طراحی، تولید و عرضه شود.

پذیرش آگهی 5