08:37 | سه شنبه 21 مرداد 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر- امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سهام عدالت فراهم شده است .
رشد شاخص های اروپایی در پی بهبود تولیدات چین
نماد برتر- بازارهای اروپایی در معاملات امروز با افزایش شاخص ها همراه شدند در حالی که رشد میزان فعالیت های صنعتی در چین، کمی بازارها را نسبت به بهبود اوضاع اقتصادی جهان، امیدوارتر کرد.
امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سهام عدالت
نماد برتر- امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سهام عدالت فراهم شده است .
پتانسیل های آینده بازار سرمایه
نماد برتر- مدیر مجامع و امور سهام هلدینگ هزاردستان، تغییرات نرخ ارز را به صورت تاریخی موثر بر بورس دانست و گفت: از آنجا که ۷۰ تا ۷۵ درصد شرکت های بورسی کامودیتی محور، صادراتی یا سرمایه گذاری هستند، طبیعتا رشد نرخ برابری ارز و ریال، قیمت ها را در بازار سرمایه صعودی می کند.
بررسی لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس در کمیسیون اقتصادی
نماد برتر- یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی‌ از ادامه بررسی جزییات لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
انتصاب عضو جدید شورای عالی بورس و اوراق بهادار
نماد برتر- با تصویب دولت، رحمت اله صادقیان به عنوان عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار، جایگزین محمد طالبی شد.
عرضه اولیه سهام شرکت بهساز کاشانه تهران (نماد ثبهساز)
نماد برتر- عرضه اولیه سهام شرکت بهساز کاشانه تهران (نماد ثبهساز) در روز چهارشنبه مورخ ۲۲ مرداد ۹۹ در بورس تهران انجام می شود.
سقوط ارزش سهام شرکت مادر وی چت شدت گرفت
نماد برتر- ارزش سهام شرکت تنسنت هولدینگز تحت تاثیر اقدام آمریکا برای ممنوعیت مبادلات مالی شهروندانش با اپلیکیشن وی چت، در نخستین روز معاملات هفته جاری سقوط کرد و به کاهش شدیدی که در معاملات روز جمعه داشت، اضافه شد.
جزئیات اعطای وام از طریق سهام عدالت
نماد برتر- طرح جدید وزارت اقتصاد که به تصویب شورای پول و اعتبار نیز رسیده، حاکی از آن است که ۵۰ درصد ارزش روز سهام عدالت مشمولانی که روش مدیریت غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، وثیقه کارت اعتباری خواهد شد. در واقع بانک ها معادل ۵۰ درصد ارزش روز سهام عدالت را بابت وام با نرخ سود ۱۸ درصد و دوره بازپرداخت سه ساله ارائه می کنند.
ریزش بورس های آسیایی
نماد برتر- شاخص های مهم بورسی آسیا، هفته معاملاتی را بد آغاز کردند.
دیزنی پرقدرت به فعالیت ادامه می دهد
نماد برتر- شرکت سرگرمی های دیزنی پیش بینی سود سه ماهه سوم خود را نوسانی اعلام کرد در حالی که پیش از این کارشناسان برای این شرکت پیش بینی زیان داشتند.
جدیدترین اخبار