19:32 | دوشنبه 13 مرداد 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر- یک تحلیلگر مسائل اقتصادی در کشور تاکید کرد: اگر تخصیص منابع در کشور به درستی صورت گیرد و عوامل غیر اقتصادی یعنی عوامل سیاسی و اجتماعی هیچ دخالتی نداشته باشند، جهش تولید در کشور رونق می‌گیرد.
حقوق بازنشسته‌ها در یک قدمی شاغلان
نماد برتر- در صورت افزایش دریافتی بازنشستگان به ۹۰ درصد حقوق شاغلان همتراز، فاصله قابل توجه پرداخت ها بین این دو گروه به حداقل رسیده و از سویی دریافتی بازنشسته ها تا حدی نسبت به گذشته ترمیم خواهد شد؛ موضوعی که دولت وعده اجرایی شدن آن را از اول مهر ماه داده است.
کاهش قیمت رسمی ۱۹ ارز بین بانکی +جدول
نماد برتر- بانک مرکزی امروز (سه‌شنبه) نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد و از این میان ۱۹ ارز شاهد کاهش و ۱۱ ارز شاهد افزایش قیمت بودند.
بانک مرکزی منعی برای ارایه تسهیلات قرض‌الحسنه ندارد/ بنیاد مستضعفان از طریق بانک سینا اقدام کند
نماد برتر- بانک مرکزی در واکنش به اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان که گفته بود " می‌خواهیم بانک قرض الحسنه تاسیس کنیم، بانک مرکزی مجوز نمی‌دهد، اگر در روزهای کرونایی بانک داشتیم، به مردم وام قرض الحسنه می‌دادیم" اعلام کرد: بنیاد مستضعفان هم اکنون سهامدار اصلی و عمده بانک سینا است که می‌تواند تمام منویات و مقاصد خویش در زمینه اعطای قرض‌الحسنه را بدون هیچ‌گونه محدودیتی اجرا کند.
تحقق جهش تولید با تخصیص صحیح منابع در کشور
نماد برتر- یک تحلیلگر مسائل اقتصادی در کشور تاکید کرد: اگر تخصیص منابع در کشور به درستی صورت گیرد و عوامل غیر اقتصادی یعنی عوامل سیاسی و اجتماعی هیچ دخالتی نداشته باشند، جهش تولید در کشور رونق می‌گیرد.
رشد نرخ ۲۳ ارز بین بانکی +جدول
نماد برتر- بانک مرکزی امروز نرخ ۴۷ ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس قیمت رسمی ۱۳ ارز کاهش یافت.
بازار داغ مافیا در سایه اجرای ناقص قانون صدور چک
نماد برتر- این روز‌ها تبلیغات رفع تضمینی سوء اثر چک برگشتی در کوچه و بازار و بعضا صفحات مجازی زیاد به چشم می‌خورد؛ فضایی که به نظر می‌رسد اجرای ناقص قانون صدور چک آن را در اختیار مافیا قرار داده است.
زودتر وام کرونا کسبه را پرداخت کنید
نماد برتر- قائم مقام بانک مرکزی تأکید کرد: در طرح اعطای تسهیلات به صاحبان کسب‌وکار آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا تا ۱۴ تیر امسال، ۱۴۷ هزار و ۹۰۰ واحد کسب‌وکار، از طریق سامانه کارا به شبکه بانکی کشور معرفی شده‌اند که لازم است در پرداخت تسهیلات ستاد ملی مقابله با کرونا به این واحدها تسریع و تسهیل شود.
قیمت رسمی ۹ ارز بین بانکی کاهش یافت +جدول
نماد برتر- بانک مرکزی امروز نرخ ۴۷ ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس قیمت رسمی ۹ ارز کاهش یافت.
بیانیه رسمی بانک ملی ایران درباره برخی فضاسازی های تخریبی علیه این بانک
نماد برتر- در پی برخی فضاسازی‌ها علیه بانک ملی ایران، این بانک بیانیه‌ای صادر کرد.
جدیدترین اخبار