20:00 | دوشنبه 13 مرداد 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر- مبین وان با توجه به نوع کسب و کار و برنامه های توسعه ای متنوعی که دارد همواره در مسیر رشد در تمام حوزه های کسب و کاری خود روبرو است و به طور مداوم در حال توسعه و رشد فعالیت های مجموعه خود است.
پرونده اپراتورها امروز به تعزیرات ارجاع می‌شود
نماد برتر- رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اعلام اینکه پرونده تغییر تعرفه بسته های اینترنتی در حال نهایی شدن است و ظرف امروز برای بررسی به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده خواهد شد، پیشنهاد داد که اپراتورها برای جبران این مدت که تغییر تعرفه دادند بسته‌های تشویقی و تخفیفی ارائه کنند.
مقایسه سرعت اینترنت موبایل در ایران و جهان
نماد برتر- متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران تا ماه ژوئن سال جاری میلادی، ۲۹.۸۷ مگابیت‌برثانیه است که رتبه ایران را با یک پله صعود در مقایسه با ماه می سال ۲۰۲۰، به ۶۶ از میان ۱۳۸ کشور رسانده است.
سالانه چند کنتور برق هوشمند می شود؟
نماد برتر- مدیر کل دفتر هوشمندسازی و فناوری های نوین شرکت توانیر گفت: امسال برنامه های جدی را برای توسعه طرح هوشمندسازی صنعت برق در نظر گرفته ایم و برآورد می شود که سالانه حدود دو میلیون کنتور برق هوشمندسازی شود.
اینترنت آزاد را غیرفعال کنید
نماد برتر- اگر تاکنون به‌دلیل استفاده از اینترنت با تعرفه آزاد، با قبض‌های سرسام‌آور مواجه شده‌اید، می‌توانید اینترنت آزاد را غیرفعال کنید تا درصورت تمام شده بسته اینترنتتان، گرفتار هزینه‌های بالا نشوید.
بومی‌سازی دستگاه کلیدی برای توسعه زیرساخت اینترنت در کشور
نماد برتر- انتقال‌دهنده پرظرفیت از جمله دستگاه‌های کلیدی برای توسعه زیرساخت اینترنت است که محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به بومی‌سازی این محصول شده‌اند.
 مبین وان شرکتی پیشتاز در حال توسعه حوزه دیجیتال
نماد برتر- مبین وان با توجه به نوع کسب و کار و برنامه های توسعه ای متنوعی که دارد همواره در مسیر رشد در تمام حوزه های کسب و کاری خود روبرو است و به طور مداوم در حال توسعه و رشد فعالیت های مجموعه خود است.
پیشتازی ۲ شرکت در تحقیقات تولید واکسن کرونا/اولین پالایشگاه خون کشور راه‌اندازی می‌شود پیشتازی ۲ شرکت در تحقیقات تولید واکسن کرونا/اولین پالایشگاه خون کشور راه‌اندازی می‌شود
نماد برتر- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه در حوزه تولید واکسن مقابله با کرونا در حال حاضر با ۶ شرکت قرارداد منعقد شده است، گفت: در حوزه صنایع غذایی و توسعه امنیت غذایی، محصولات فناورانه متعددی در کشور تولید شده است و شاهد تولید برخی آنزیم‌ها و پروبیوتیک‌ها برای نخستین بار با توان نیروی متخصص در کشور هستیم.
تجهیزات فناوری باید از رده کالاهای لوکس خارج شوند
نماد برتر- رئیس کمیسیون فاوای اتاق بازرگانی ایران با انتقاد از قرار گرفتن تجهیزات فناوری اطلاعات در حوزه کالاهای وارداتی لوکس، گفت: ایران مزیت بسیار بالایی در صادرات محصولات مختلف به ویژه نرم‌افزارها دارد که با ارزبری کم می‌تواند ارزآوری بالایی برای اقتصاد کشور ایجاد کند.
افراد موفق چگونه فکر می‌کنند؟
نماد برتر- سلسله نشست‌های ارزش‌آفرینی به همت بنیاد نخبگان خراسان‌رضوی به صورت وبینار برگزار می‌شود.
رکورد پولدارتر شدن در یک روز شکسته شد
نماد برتر- ثروتمندترین فرد جهان در بک روز ۱۳ میلیارد دلار به ثروتش افزود.
جدیدترین اخبار