05:59 | چهارشنبه 5 آذر 1399
Research Analysis Debriefing Day
در چالش "حفاظت از داده‌ها" مشارکت کنید و حمایت شوید
نماد برتر- معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از تولید محصولات و ابزارهای پیشگیری از نشت داده‌های سازمانی حمایت می‌کند.
برخورداری ۱۹ هزار شعبه بانکی از تجهیزات و پشتیبانی الکترونیکی داخلی
نماد برتر- گروهی از محققان علاوه بر ساخت و راه‌اندازی سامانه ارزیابی هوشمند روسازی جاده‌ای و تجهیز و پشتیبانی تخصصی از بیش از ۱۹ هزار شعبه بانکی، موفق به ارائه راهکارهای نوین برای کنترل تردد جاده‌ای شدند.
قرار گرفتن ۴۰ شرکت دانش‌بنیان روی تابلوهای بورس
نماد برتر- مدیر کل دفتر تامین مالی و سرمایه گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور ۴۰ شرکت دانش بنیان روی تابلوهای بورس خبر داد و گفت: علاوه بر آن ۳ شرکت دانش بنیان نیز مراحل پذیرش را گذرانده‌اند و آماده درج در تابلوهای اول و دوم فرابورس هستند.
بانکها دست کارآفرینان را بگیرند
نماد برتر- یک فعال حوزه کار بر لزوم فراهم کردن بستر کسب و کار برای کارآفرینان تاکید کرد و گفت: باید قدر کسانی که سرمایه های خود را به عشق وطن در تولید به کار گرفته اند، بدانیم.
چند ابهام درباره راه اندازی تابلوی جدید فرابورس و بزرگ‌ترین مشکل
نماد برتر- کارشناس بازار سرمایه با اعلام چند ابهام درباره راه اندازی تابلوی جدید فرابورس با نام بازار هدف ، گفت: بزرگ‌ترین مشکل این است که باید برای این بازار تعریف درست‌تری شود.
عدم اعتماد متقابل آفت پیشرفت تعاونی‌ها
نماد برتر- یک استاد مدیریت بازرگانی دانشگاه کردستان با اشاره به اینکه روحیه کار انفرادی در بین ایرانیان حاکم است اعلام کرد که عدم اعتماد متقابل، روحیه انتقادپذیری کم و مصادره کردن نتایج کارها از جمله موانع کار گروهی در تعاونی ها است.
حمایت از تجاری‌سازی ایده‌های توانبخشی سالمندان در رویداد استارتاپی
نماد برتر- دومین رویداد ملی استارتاپی در حوزه فناوری‌های توان‌بخشی در آذرماه سال جاری با هدف حمایت از ایده‌های علاقمندان به تجهیزات توانبخشی برگزار می‌شود.
رکوردشکنی وال استریت به امید واکسن کرونا
نماد برتر- انتشار اخبار مثبت از واکسن شرکت مدرنا باعث رکوردشکنی جدید شاخصهای بورسی شد.
بخش خصوصی به حوزه پرتاب ماهواره وارد می‌شود
نماد برتر- دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تشکیل مجموعه‌ای از شرکت‌های بخش خصوصی در زمینه پرتابگر ماهواره خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری برنامه حمایت از ورود بخش خصوصی به حوزه فضایی را با همکاری سایر دستگاه‌ها در دستور کار قرار داده‎ایم.
اولویت اتاق‌های بازرگانی در دوره کرونا چیست؟
نماد برتر- با گذشت حدود ۱۰ ماه از آغاز روند همه گیری کرونا در جهان و حدود ۹ ماه از ورود این ویروس به ایران، بخش خصوصی به تصویری جدید در موقعیت خود در برابر این بیماری رسیده است.