07:46 | شنبه 10 آبان 1399
Research Analysis Debriefing Day
فراخوان صندوق نوآوری برای شناسایی طرح‌های سرمایه‌پذیر حوزه "فین‌تک"
نماد برتر- صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای شناسایی طرح‌ها و استارتاپ‌های سرمایه ‌پذیر حوزه فین‌تک فراخوان منتشر کرد.
بانکداری تمام الکترونیک ایران تا دو سال دیگر: حذف شعب و عابر بانک ها
نماد برتر- معاون بانک مرکزی از راه اندازی بانک های مجازی بدون شعبه یا موبایل بانک و حذف فیزیکی کارت بانکی طی دو سال آینده خبر داد.
 تولید خودروی برقی تا ۱۸ ماه آینده
نماد برتر- مدیرعامل شرکت دانش بنیان جتکو گفت: طراحی برخی از اجزای پلتفرم ملی خودرو به صورت زیربنایی و با اتکا به دانش بومی در دستور کار جتکو قرار دارد، متناسب ترین خودروهای روز جهانی را برای این منظور به عنوان الگو در نظر گرفته‌ایم و درصدد هستیم تا طراحی‌های خود را براساس نیاز بازار و مشتریان ایرانی، باز طراحی و نه کپی‌کاری کنیم.
اولین فراخوان جذب استارتاپ در حوزه فناوری ژرف
نماد برتر- یکی از شتاب‌دهنده‌ها اولین فراخوان خود را با هدف جذب استارتاپ‌های فعال در حوزه‌های فناوری ژرف (Deep Tech) برگزار می‌کند.
افتتاح یک مرکز نوآوری برای رونق استارتاپ‌های تبلیغات و بازاریابی دیجیتال
نماد برتر- «مرکز نوآوری و شتابدهی آو» با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری افتتاح شد تا راه رونق استارتاپ‌های فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال، تبلیغات هوشمند و برندینگ هموار شود.
مخابرات و همراه اول ۶٢ هزار و ٧۶۴ مدرسه را هوشمند کردند
نماد برتر- فاز نخست شبکه هوشمند مدارس با اتصال ۶٢ هزار و ٧۶۴ مدرسه شهری و روستایی توسط گروه مخابرات و همراه اول افتتاح شد.
فناوران با کپی کردن استارتاپ‌های خوب دنیا بخشی از ریسک خود را کاهش دهند
نماد برتر- معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: بزرگان استارتاپی کشور نیز هیچ کدام برای اولین بار در دنیا و ایران ایجاد نشده‌اند، بلکه همه یک کپی هوشمندانه و ایرانی شده از حوزه‌های مختلف هستند.
اولین شتابدهنده فناوری‌های محاسباتی در کشور راه‌اندازی می‌شود
نماد برتر- نخستین شتابدهنده فناوری‌های محاسباتی در کشور به‌منظور حمایت استارتاپ‌های فعال در زمینه فناوری‌های محاسباتی راه‌اندازی می‌شود.
آغاز فعالیت اولین صندوق سرمایه گذاری هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات
نماد برتر- مجوز فعالیت نخستین صندوق تخصصی سرمایه گذاری هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات اخذ شد.
پنج شرکت استارت‌ آپ بزرگ برای عرضه اولیه سهام آماده اند اما ...
نماد برتر- نایب رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران از آمادگی پنج استارت‌آپ بزرگ برای عرضه اولیه سهام خبر داد و از عدم تسریع در پذیرش این شرکت ها انتقاد کرد.