08:32 | جمعه 2 آبان 1399
Research Analysis Debriefing Day
اقدامات مجلس دهم برای توقف صید ترال چه بود؟
نماد برتر- یک عضو هیات رییسه فراکسیون محیط زیست مجلس دهم با بیان این که «مجلس دهم اقدامات خوبی برای توقف صید ترال انجام داد»، گفت: در آن مقطع با همکاری سپاه و کمیته امداد، بسیاری از صیدهای انجام شده به دست نیازمندان رسید.
دستور تسهیلات جدید کرونا ابلاغ نشده است
نماد برتر- معاون گردشگری گفت: دستورالعمل مربوط به استفاده از تسهیلات جدید کرونا هنوز ابلاغ نشده است.
طرح تعطیل کردن موقت صید ترال در آستانه تصویب در فراکسیون محیط زیست
نماد برتر- رئیس فراکسیون محیط زیست از طرح آیش دریا و تصمیم این فراکسیون مبنی بر «تعطیل کردن موقت صید ترال» خبر داد و گفت: سازمان شیلات در مسئله ترال هم سیاست‌گذار و ناظر است و هم منتفع است.
مشاهدات رئیس فراکسیون محیط زیست از انبارهای دارو و تجهیزات پزشکی
نماد برتر- رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به بازدیدش از یکی از انبارهای تهران گفت: انبارهای پر از دارو، موادغذایی، تجهیزات پزشکی و بسیاری از کالاهای ضروری به خاطر بی‌دقتی و ناهماهنگی‌هایی که به سادگی قابل حل هستند، بلا استفاده مانده و بخش عمده کالاها از بین رفته است.
بانک ملت متولی سفر کارت ۲۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصدی شد
نماد برتر- بانک ملت برای اولین بار تفاهمنامه صدور سفر کارت ۲۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۴ درصدی ، بازپرداخت ۱۸ ماهه و تنفس یک ماهه را با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی امضا کرد.
گرانی زمین و زباله؛ گردشگری با روستاها چه کرده؟
نماد برتر- سه سال است که ۵۰۰ روستا برچسب گردشگری خورده‌اند، بی‌آن‌که در وضعیت آن‌ها تغییری داده شود. حالا مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری می‌گوید: بیشتر آن‌ها از حالت روستا خارج شده‌اند و باید بازنگری شوند.
تکمیل آزادراه اراک-خرم آباد در سال 1400
نماد برتر-استاندار مرکزی گفت: بخشی از آزادراه تهران به جنوب که تحت عنوان آزادراه اراک- خرم آباد در استان مرکزی قرار دارد در سال 1400 راه‌اندازی خواهد شد.
حرکت مترو هشتگرد از ساعت ۶
نماد برتر- بر اساس اعلام مدیر عامل شهر جدید هشتگرد از هفته آینده دو رام به مترو هشتگرد اضافه می شود و حرکت قطار از ۶ صبح خواهد بود.
جزییات از سرگیری پرواز ایران ایر به فرانکفورت
نماد برتر- پس از وقفه چند ماهه، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به فرودگاه فرانکفورت از ۱۲ مهرماه سال جاری آغاز می‌شود.
عوارضی‌ کدام آزادراه‌ها جمع‌ می‌شود؟
نماد برتر- درپی توافق بین وزارت راه و شهرسازی و پلیس راه برای ارسال پیامک و نهایتا جریمه کردن کسانی که از آزادراه‌های الکترونیکی استفاده کرده و عوارض‌شان را پرداخت نکرده‌اند، برخی آزادراه‌ها که از حالت الکترونیکی خارج شده یا از نظر نصب تجهیزات آماده الکترونیکی شدن هستند، می توانند در مرحله اول و سریع‌ترین زمان ممکن، ایستگاه‌های عوارضی خودشان را جمع کنند و الکترونیکی شوند که پنج آزادراه را شامل می‌شود.