05:50 | چهارشنبه 5 آذر 1399
Research Analysis Debriefing Day
قیمت سکه ۴ آذر ۹۹ به ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید
نماد برتر- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، سه‌شنبه ۴ آذر ۹۹ به ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.
دعوای شرکت ملی نفت و بانک مرکزی لیبی بر سر پول فروش نفت
نماد برتر- شرکت ملی نفت لیبی حاضر نیست پول فروش نفت را به بانک مرکزی این کشور منتقل کند و در عوض آن را در حساب بانک دیگری نگه می دارد تا زمانی که گروههای رقیب در جنگ داخلی این کشور به توافق سیاسی بلندمدت دست پیدا کنند.
حراج الکترونیک زمین وزارت دفاع، نهم آذر در بورس کالا
نماد برتر- نهم آذرماه نخستین عرضه ملک وزارت دفاع در بورس کالا انجام می‌شود و بیت الله ستاریان، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و کارشناس مسکن در خصوص مزایای عرضه املاک و اراضی در بورس کالا گفت: مزایده های پاکتی و معاملات سنتی مسائل و مشکلات خاص خودشان را دارند و معمولا به صورت تهاتری و فرار از قانون انجام می شود.
ایجاد تراکنش‌های ایمن و مطمئن با سرویس‌های دانش‌بنیان داخلی
نماد برتر- یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان با ارائه راهکارهای ایمن، جامع و کارآمد موجب شده که تراکنش‌های بانکی ایمن و مطمئن در کشور ایجاد شود.
گزارش بانک مرکزی از شاخص های سه بخش از جمله وضع مالی دولت و بورس
نماد برتر- بانک مرکزی ۵ ماه بعد از پایان سه ماه اول سال، اقدام انتشار شاخص های عمده اقتصادی از جمله انرژی، صنعت، ساختمان، پرداخت ها، بدهی‌های خارجی، وضع مالی دولت و بورس تهران کرد.
طلای جهانی ریزش کرد
نماد برتر- قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر چشم انداز ساخت واکسن کووید ۱۹ و موافقت یک آژانس فدرال با فرآیند انتقال قدرت به جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا کاهش پیدا کرد.
نحوه خدمات بانک صادرات اعلام شد / آمادگی برنامه مقابله با کرونا
نماد برتر- مدیرعامل بانک صادرات با اعلام نحوه حضور کارکنان و ارائه خدمات بانکی به مشتریان از آمادگی همراهی با برنامه مقابله با کرونا در دو هفته اول آذر خبر داد.
حقوقی های وابسته به دولت و بانک ها از آینده بورس مطلع بودند
نماد برتر- نماینده مجلس با اعلام اینکه حقوقی های وابسته به دولت و بانک ها از آینده بورس مطلع بودند،گفت: ۲۸ هزار میلیارد تومان مازاد فروش سهام از جیب مردم به حساب دولت رفت!
ابهام بانک مرکزی برطرف شد
نماد برتر- معاون گردشگری از رفع ابهام برای بانک مرکزی در خصوص مهلت دادن به فعالان گردشگری برای بازپرداخت اقساط بانکی تا پایان سال ۱۳۹۹، خبر داد.
بانک مرکزی با برگزاری مجمع سالانه موسسه فرابورسی موافقت کرد
نماد برتر- بانک مرکزی با برگزاری مجمع سالانه موسسه اعتباری ملل برای سال مالی ۹۸ منوط به طرح صورت های مالی و گزارش حسابرس مستقل واصله در مجمع موافقت کرد.