06:36 | دوشنبه 16 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر- «داروسازی کوثر» در سال 98 با رشد قابل توجه سودآوری مواجه شد که البته این رشد غیرعملیاتی بود و از محل درآمدهای متفرقه حاصل شد که قابلیت تکرار در سال های بعد ندارد.
«دکوثر» و جهش 628 درصدی سود
نماد برتر- «داروسازی کوثر» در سال 98 با رشد قابل توجه سودآوری مواجه شد که البته این رشد غیرعملیاتی بود و از محل درآمدهای متفرقه حاصل شد که قابلیت تکرار در سال های بعد ندارد.
سود «سفارس» جهش 4 برابری داشت
نماد برتر- به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «سیمان فارس و خوزستان» در سال مالی 99 عملکرد فوق العاده ای از خود بر جای گذاشت و سود خود را تا 4 برابر افزایش داد.
تحلیل یک کارشناس از حال و روز و آینده بورس
نماد برتر- یک اقتصاددان ضمن بررسی وضعیت اقتصادی کشور، با تاکید بر اینکه رشد اقتصاد در ایران منفی است، اظهار کرد: با توجه به این رشد منفی، رونق بازار سرمایه و ارزش معاملاتی آن که روزانه به بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد، باید حبابی باشد. اگر این چنین نبود رشد اقتصادی منفی نداشتیم. یکی از دلایلی که این بازار فعلا مورد توجه دولت قرار دارد، این است که از این بابت مالیات می گیرد. درواقع دولت از هر معامله‌ای در بازار سهام نیم درصد مالیات می‌گیرد.
دنده عقب بورس‌ها در اروپا
نماد برتر- بیشتر شاخص‌های اروپایی با ریزش بسته شدند.
به " پرداخت ملت" کوتاه نمی آید
نماد برتر- جایگاه برتر شرکت «به پرداخت ملت» در حوزه تراکنش های شاپرک و همچنین، برنامه های شرکت برای حفظ موقعیت فعلی خود، نوید روزهای...
حقوقی که سهام‌داران بورسی از آن غافلند
نماد برتر- درحالی که وجود اخلال در هسته مرکزی معاملات و همچنین سامانه برخی کارگزاری‌ها آه از نهاد سهام‌داران بلند کرده و مسئولان اعلام کرده‌اند که این اتفاقات خارج از کنترل است، یک کارشناس حقوقی بازار سرمایه بر این باور است که رعایت زیرساخت‌های لازم برای سفارش‌های الکترونیکی فقط بر عهده کارگزاری بوده و اگر فقط یک کارگزاری دچار اخلال شود، باید جبران خسارت کند.
عیار"ستران"بالا رفت
نماد برتر- یک فعال حوزه کار معتقد است حق مسکن دستکم باید ۵۰ درصد متوسط هزینه اجاره‌بهای مسکن را پوشش دهد و حقوق و دریافتی یک کارگر به گونه‌ای باشد که از عهده پرداخت هزینه مسکن و اجاره‌بها برآید.
تشریح زمان معامله دارایکم و نحوه اضافه کردن این نماد به پرتفوی
نماد برتر- معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران با بیان اینکه دارایکم از امروز قابل معامله است، نحوه اضافه شدن دارایکم به سبد متقاضی را تشریح کرد.
 دارایکم از 4 تیر در بورس معامله می شود
نماد برتر- واحدهای اولین صندوق واسطه‌گری مالی یکم از فردا (چهارشنبه ۴ تیر ماه) و حدود یک ماه پس از پایان پذیره‌نویسی قابل خرید و فروش می‌شود.
کاهش زیان در بانک صادرات
نماد برتر - عملکرد «بانک صادرات» در سال 98 موجب شد تا مجددا پس از 4 سال رنگ سود را در صورت های مالی خود ببیند.
جدیدترین اخبار