07:50 | دوشنبه 16 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر - در حالی که اغلب شرکت ها در سال 98 با رشد درآمدها مواجه شدند، «گروه فن آوا» نتوانست اقدامی در جهت افزایش سودآوری انجام دهد.
کلاهبرداری‌ در پوشش فروش اینترنتی
نماد برتر- با افزایش خریدهای اینترنتی، کلاهبرداری‌های اینترنتی هم افزایش یافته و این موضوع اهمیت رعایت نکات امنیتی را آشکار می‌کند تا کاربران هنگام انجام خریدهای آنلاین متضرر نشوند.
تحریم فیسبوک توسط بانک‌های کانادایی
نماد برتر- گروهی از بانک‌های بزرگ کانادایی همکاری تبلیغاتی با فیس بوک را لغو کردند.
پیامک‌های واریزی که برای کلاهبرداری می‌آیند
نماد برتر- پس از صفحات «فیشینگ» و پیامک‌هایی که با موضوع روز یا به نام یک سامانه می‌رسیدند، در نوعی از کلاهبرداری پیامک‌هایی در شمایل یک پیام واریز مبلغی پول به حساب شما ظاهر می‌شود.
فروشگاه‌های اینترنتی ملزم به اعلام به روز قیمت و موجودی کالا شدند
نماد برتر- مرکز توسعه تجارت الکترونیکی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی ملزم به اعلام به روز قیمت و موجودی کالا هستند.
روش‌های پیشگیری از آلودگی به یک باج‌افزار جدید
نماد برتر- باج‌افزار با ouruv۷ در اجراهای مختلف آی‌دی‌های مختلفی برای قربانی تولید می‌کند و با غیرفعال کردن پایگاه داده SQL (زبان استاندارد دستیابی و کنترل پایگاه داده‌ها) و حذف تنظیمات پیش‌فرض، امکان بازیابی اطلاعات را برای قربانی غیرممکن می‌کند. بنابراین لازم است کاربر روش‌های پیشگیرانه‌ای در نظر بگیرد تا روند باج‌گیری برای مهاجم سخت شود.
تلگرام جریمه شد
نماد برتر- تلگرام به‌علت نقض قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا علاوه بر بازگرداندن ۱.۲ میلیارد دلار به سرمایه‌گذاران، ۱۸.۵ میلیون دلار نیز باید جریمه بپردازد.
تماس تصویری به تلگرام می‌آید
نماد برتر- به نظر می‌رسد که قابلیت تماس تصویری در آینده‌ای نزدیک به تلگرام اضافه خواهد شد.
کاهش ضریب نفوذ تلفن ثابت در سال ۹۸
نماد برتر-ضریب نفوذ تلفن ثابت از ۳۴.۹۲ درصد در سه ماهه منتهی به خرداد سال ۱۳۹۸ به ۳۴.۸۹ درصد تا پایان سه ماهه چهارم این سال رسیده است.
سرانجام iOS ۱۴ رونمایی شد
نماد برتر- اپل سرانجام در جریان برگزاری کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان خود، از نسخه جدید سیستم عامل ios ۱۴ به صورت رسمی برای آیفون و آی‌پاد تاچ رونمایی کرد.
پیام تسلیت وزیر علوم در پی درگذشت دکتر جمشید پژویان
نماد برتر- وزیر علوم، با صدور پیامی خطاب به رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، درگذشت دکتر جمشید پژویان عضو هیئت علمی این دانشگاه را تسلیت گفت.
جدیدترین اخبار