08:39 | چهارشنبه 18 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر- درخواست رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو از دستگاه‌های نظارتی این است که وارد بازار خودرو شده و تصمیم قاطع بگیرند تا مشکلات این حوزه کاسته شود.
مصوبه جدید تمدید ترخیص خوردوهای دپویی باید اصلاح شود
نماد برتر- به اعتقاد دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، مصوبه جدید تمدید ترخیص خودروهای دپویی هم مشکلی را حل نخواهد کرد. در این مصوبه به‌جای تغییر برخی عبارات باید قید می گردید که با دستور مرجع قضایی ترخیص خودروها بلامانع است؛ اما این مصوبه ایرادی اساسی دارد.
خودروهای برقی عامل رونق قیمت فلزات
نماد برتر- ابرهای تیره ای که بازار فلزات مورد استفاده در نسل آینده خودروها را فراگرفته بود، در حال کنار رفتن هستند.
دستگاه‌های نظارتی وارد بازار خودرو شوند
نماد برتر- درخواست رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو از دستگاه‌های نظارتی این است که وارد بازار خودرو شده و تصمیم قاطع بگیرند تا مشکلات این حوزه کاسته شود.
وانت و تراکتور نقطه مثبت تولیدات خودرویی
نماد برتر- طبق آمار اعلام شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در تولید انواع خودروها در سال ۱۳۹۸ نسبت به سال ۱۳۹۷، تنها آمار وانت‌ها بوده‌اند که‌ آمار تولیدی مثبت داشته‌اند.
پرفروش‌ترین برندهای خودرو در بریتانیا
نماد برتر- به تازگی گزارشی از پرفروش‌ترین برندهای خودرو در بازار بریتانیا در ماه مه ۲۰۲۰ منتشر شده که نشان می‌دهد شرکت آمریکایی فورد توانسته رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.
پیش‌بینی کاهش ۲۵ درصدی فروش خودرو در اروپا
نماد برتر- انجمن خودروسازان اتحادیه اروپا به تازگی برآورد و اعلام کرده است که میزان فروش خودرو در سال جاری میلادی ۲۵ درصد کاهش خواهد یافت.
سایپا 145 ریال زیان ساخت
نماد برتر- در حالی که وضعیت عملیاتی شرکت «سایپا» نسبت به گذشته بهبود چشمگیری داشت اما؛ هزینه مالی بر شدت زیاندهی افزود.
نگاهی به اشکودا اوکتاویا اسکات مدل ۲۰۲۱
نماد برتر- شرکت خودروسازی اشکودا به تازگی از مدل ۲۰۲۱ خودرویی اکتاویا اسکات رونمایی کرده است که در این گزارش به مروری بر مهم‌ترین مشخصات آن خواهیم پرداخت.
خودروی مورد نظر را با سامانه دانش‌بنیان ردیابی کنید
نماد برتر- یکی از شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ردیاب هوشمند خودرو را به بازار عرضه کرده است که قادر به ارائه اطلاعاتی چون میزان سرعت، مصرف سوخت و محدوده‌های عبور و مرور خودرو در موقعیت‌های تعیین شده است.
امیدواری جنرال موتورز به سودآوری خودروهای پاک
نماد برتر- مدیر ارشد اجرایی شرکت خودروسازی جنرال موتورز در خصوص بهبود تقاضا در بازارهای فروش خودروهای برقی در ایالات متحده و چین ابراز امیدواری کرد.
جدیدترین اخبار