09:13 | چهارشنبه 18 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه واردات برخی از نهاده‌های مورد نیاز کشاورزان و دامداران در اختیار شخص یا اشخاصی خاص است، گفت: دولت باید برای حذف دلالان واردات نهاده‌های دامی عزم جدی داشته باشد.
سازمان محیط زیست نظارت­‌ کافی بر فعالیت­‌های اقتصادی در دریا نداشته است
نماد برتر- معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست در مراسم انعقاد تفاهمنامه با منطقه آزاد کیش گفت: طی سال‌های گذشته سازمان حفاظت محیط زیست نظارت­‌ کافی به فعالیت­‌های اقتصادی در دریا و سواحل نداشته و آسیب‌های جبران ناپذیری را به این پهنه‌ها وارد کرده است.
دولت باید برای حذف دلالان واردات نهاده‌های دامی عزم جدی داشته باشد
نماد برتر- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه واردات برخی از نهاده‌های مورد نیاز کشاورزان و دامداران در اختیار شخص یا اشخاصی خاص است، گفت: دولت باید برای حذف دلالان واردات نهاده‌های دامی عزم جدی داشته باشد.
توصیه به کاهو کاران با گرم شدن تدریجی هوا
نماد برتر- یکی از اعضای هیات علمی موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور از احتمال شیوع مجدد بیماری ویروسی خسارت زا در کاهو با گرم شدن تدریجی هوا خبر داد و به کاهو کاران توصیه‌هایی کرد.
تغییری به کام سهامداران وبهشهر
نماد برتر - در طی سال های اخیر روند قیمت سهام «وبشهر» مطابق با شاخص کل بود و حتی در روزهای خوش بازار نیز پا را فراتر از شاخص نمی گذاشت اما؛ با تغییرات مدیریتی در این شرکت، روح تازه‌ای به تابلوی معاملات این سهم دمیده شد.
اول قندی ها بعد سیمانی ها!
نماد برتر - شرکت های تولیدکننده قند و شکر خبر از افزایش 55 درصدی شکر تولیدی خود دادند.
«زگلدشت» و احداث بزرگترین دامداری ها
نماد برتر - «زگلدشت» که طرح های توسعه بزرگی را به مرحله اجرا درآورده، در سال 98 نیز همانند سال 97 رشد مطلوبی در سودآوری رقم زد.
خاوازی به عنوان «وزیر جهاد کشاورزی» منصوب شد
نماد برتر- رئیس جمهوری اسلامی ایران با استناد به اصول ۸۷ و ۱۳۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و رای اعتماد روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه مجلس شورای اسلامی، طی حکمی کاظم خاوازی را به عنوان «وزیر جهاد کشاورزی» منصوب کرد.
آماده‌باش برای هشدار سیل و ریزش کوه از امشب
نماد برتر- معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از احتمال وقوع سیلاب و طغیان رودخانه‌های فصلی و ریزش کوه و رانش زمین در پی بارش‌های شدید و پیش‌بینی شده در برخی استان‌های کشور خبر داد.
«زکوثر» و رکوردی که شکسته نشد!
نماد برتر - در پایان عرضه اولیه «زکوثر» بیش از یک میلیون ۶۴۴ هزار نفر شرکت کردند و به هر کد بورسی حداکثر ۲۰۱ سهم معادل ۲۶۳ هزار و ۷۱۲ تومان تعلق گرفت.
خبری خوش برای سهامداران «زقیام»
نماد برتر - سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه 100 درصدی «زقیام» موافقت کرد.
جدیدترین اخبار