08:54 | چهارشنبه 18 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day
نماد برتر- اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به مقایسه وضعیت بازارهای اصلی اقتصادی در ایران در دو ماهه ابتدایی سال جاری و مدت مشابه سال قبل پرداخته است.
عرضه نیم میلیارد دلاری در سامانه نیما
نماد برتر- جریان معاملات ارزی بین صرافان طی سه روز اول هفته، از این حکایت داردب که حدود ۵۰۰ میلیون دلار با میانگین نرخ حدود ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان در سامانه نیما عرضه و معامله شده است.
دلار 2020 ریال ارزان شد +جدول
نماد برتر- امروز قیمت دلارو یورو بر خلاف دیگر ارزها با رند نزولی کار خود را آغاز کردند.
سرمایه‌گذاران کدام بازار بیشترین سود را بردند؟
نماد برتر- اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به مقایسه وضعیت بازارهای اصلی اقتصادی در ایران در دو ماهه ابتدایی سال جاری و مدت مشابه سال قبل پرداخته است.
ماجرای گرانی پوشاک و حاشیه سود بالای تولید کننده
نماد برتر- مدیر طرح ملی تکاپوی وزارت کار معتقد است بالا بودن حاشیه سود تولید کننده داخلی و بستن تعرفه روی پارچه و پنبه موجب گران شدن پوشاک شده و مردم را به سمت خرید کالای قاچاق سوق می دهد.
دستگاه‌های نظارتی وارد بازار خودرو شوند
نماد برتر- درخواست رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو از دستگاه‌های نظارتی این است که وارد بازار خودرو شده و تصمیم قاطع بگیرند تا مشکلات این حوزه کاسته شود.
قیمت رسمی ۹ ارز بین بانکی کاهش یافت +جدول
نماد برتر- بانک مرکزی امروز نرخ ۴۷ ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس قیمت رسمی ۹ ارز کاهش یافت.
تجدیدقوای طلا برای ازسرگیری روند صعودی
نماد برتر- قیمت طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی تحت تاثیر افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در سراسر جهان و همزمان با انتشار گزارش بهبود فعالیت صنعت خدمات آمریکا، نزدیک به بالاترین قیمت خود در هشت سال اخیر ایستاد.
قیمت ۸۹ قلم کالا در دوره کرونا افزایش یافت
نماد برتر- سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) گفته که در دوران کرونا از بین ۱۰۰ قلم کالای اساسی قیمت ۳۶ قلم کالا کمتر از ۵ درصد و قیمت ۵۳ قلم کالا بیش از ۵ درصد افزایش یافته است.
جدیدترین قیمت میوه و صیفی/ نوبرانه‌ها در سراشیبی
نماد برتر- این روزها بازار میوه و صیفی نسبت به ماه های گذشته قدری آرام گرفته است و با ورود انبوه میوه های نوبرانه به بازار، قیمت این اقلام رو به کاهش است.
باید سوداگران را از بازار مسکن بیرون کنیم
نماد برتر- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باید سوداگران را از بازار مسکن بیرون کشیده و فقط کسانی در بازار مسکن بمانند که مصرف کننده هستند.
جدیدترین اخبار