08:05 | چهارشنبه 18 تير 1399
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
صعود ۴ پله‌ای ایران در حوزه پهن‌باند همراه
نماد برتر- متوسط سرعت دانلود همراه در ایران، در آوریل ۲۰۲۰ (فروردین ۹۹)، ۲۵,۲۴ مگابیت‌برثانیه، متوسط مقدار تاخیر ۰.۳۶ ثانیه و رتبه بین‌المللی ایران نیز ۷۱ بود که در بازه زمانی سه ماهه در ماه می (خرداد ۹۹) چهار پله صعود داشته است.
چرا نباید کارگران قهرمان زندگی ما باشند؟
نماد برتر- مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی گفت: فضای مجازی یک فرصت بسیار مناسب برای انتقال فرهنگ کار به جامعه است.
پرواز فوق‌العاده به بلاروس برای بازگرداندن ایرانیان و دانشجویان
نماد برتر- مدیرکل روابط عمومی "هما" از برنامه‌ریزی پروازی فوق العاده از سوی این شرکت هواپیمایی به پایتخت بلاروس برای انتقال ایرانیان و دانشجویان شاغل به تحصیل در این کشور خبر داد.
عرضه نیم میلیارد دلاری در سامانه نیما
نماد برتر- جریان معاملات ارزی بین صرافان طی سه روز اول هفته، از این حکایت داردب که حدود ۵۰۰ میلیون دلار با میانگین نرخ حدود ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان در سامانه نیما عرضه و معامله شده است.
چه کسانی به حج می روند؟
نماد برتر- عربستان پس از تصمیم به لغو حج برای مسلمانان جهان و برگزاری این مراسم به شکل محدود، شرایط حضور در حج را اعلام کرد.
دلار 2020 ریال ارزان شد +جدول
نماد برتر- امروز قیمت دلارو یورو بر خلاف دیگر ارزها با رند نزولی کار خود را آغاز کردند.
سرمایه‌گذاران کدام بازار بیشترین سود را بردند؟
نماد برتر- اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به مقایسه وضعیت بازارهای اصلی اقتصادی در ایران در دو ماهه ابتدایی سال جاری و مدت مشابه سال قبل پرداخته است.
 لیبی: دولت وفاق ملی منقضی شده است
نماد برتر- یکی از مسوولان ارتش ملی لیبی اعلام کرد، صلاحیت دولت وفاق ملی پایان یافته است و نیروهای "ارتش ملی" آماده دفاع از ملت لیبی در برابر اشغالگری ترکیه هستند.
ارز بازنگردد، کارت‌های بازرگانی ابطال می‌شوند
نماد برتر- سازمان توسعه تجارت می‌گوید صادرکنندگانی که هنوز تعهد ارزی خود را ایفا نکرده‌اند، تنها حدود دو هفته زمان دارند.
اعتراضات در پایتخت لبنان
نماد برتر- معترضان لبنانی روز دوشنبه مسیرها در مناطق مختلف بیروت را در مخالفت با اوضاع معیشتی و اقتصادی و قطع مکرر جریان برق بستند.
صفحه قبل123456789...29742975صفحه بعد